Klucze z oferty PROLINE

, 2 listopada 2017, 15:59

Firma PROLINE w swojej ofercie posiada wszelkie niezbędne narzędzia do wymiany opon. Przygotowując się do sezonu przekładkowego, warto przejrzeć ofertę marki.

1. Klucze udarowe pneumatyczne PROLINE

Wymiana opon z letnich na zimowe już za chwilę. Kolejki klientów, napięty grafik i praca od świtu do zmierzchu. Okres ciężki i bardzo dynamiczny dla warsztatów mechanicznych i wulkanizacyjnych.

Prezentujemy gamę kluczy pneumatycznych udarowych marki Proline. W zależności od potrzeb, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie narzędzie.

W ofercie posiadamy klucze o maksymalnym momencie obrotowym od 678 do 1356 Nm. Każdy z nich posiada mechanizm udarowy z podwójnym sprzęgłem młotkowym, przełącznik kierunku obrotów oraz 3 pozycje momentu dokręcania.

Korpus narzędzia wykonany z aluminium lub kompozytu (w zależności od modelu) oraz gumowana rękojeść, dają wysoką trwałość narzędzie oraz ergonomię i wygodę pracy.

Budowa kluczy zaprojektowana jest w sposób kompaktowy, tak aby praca z nimi była poręczna i łatwa, a zastosowane materiały i mechanizmy pozwalały na długotrwałą użyteczność i bezawaryjność narzędzia.

2. Klucz płasko-nasadowy z przegubem

Dla osób lubiących samodzielne majsterkowanie przy autach w zaciszu własnego warsztatu, polecamy tradycyjne rozwiązanie przy wymianie kół z oponami letnimi na zimowe… klucze Proline do kół typu X, typu L oraz typu T.

Wszystkie typy kluczy wykonane są z wysokiej jakości stali CrV. Przedstawiane narzędzia cechują się szerokim zakresem roboczym. Do narzędzi w komplecie dodawane są wymienne nasadki o najpopularniejszych wymiarach.

Artykuł sponsorowany PROLINE

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!