Uroczyste otwarcie filii Elit w Lublinie.

5 maja 2004, 0:00

W piątek 23 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie oddziału Elit Polska w Lublinie. Wzięli w nim udział przedstawiciele czołowych firm zajmujących się wyposażeniem warsztatowym: firma Bosch, Magneti Marelli, Italcom oraz Sosnowski. Ufundowały one rozlosowane na koniec spotkania ciekawe nagrody. Byli również obecni przedstawiciele producentów części samochodowych takich jak : NGK, SKF, Valeo, Magneti Marelli. Spotkanie umożliwiło właścicielom warsztatów zapoznanie się z szeroką ofertą urządzeń potrzebnych w serwisach samochodowych, porównanie ofert oraz wymianę doświadczeń. Dla producentów części, spotkanie dało możliwość poznania opinii warsztatów na temat ich produktów.
Klienci firmy Elit mieli okazję również do rozmów z kierownictwem firmy, do ich dyspozycji był nie tylko prowadzący filię Marek Dec, ale również prezes Elit Polska Andrzej Halarewicz.
Dodatkowymi atrakcjami był pokaz wyczynowego motoru Honda jeżdżącego w ubiegłym sezonie w Mistrzostwach Świata w zespole ELIT Grand Prix (Motocykl ten o pojemności 250 cm 3 rozpędza się do 100 km/h w 3,7 sekundy oraz osiąga prędkość maksymalną około 270 km/h).
Podczas uroczystości firma Elit zapewniła swoim klientom rozrywkę – pokaz tańców latynoamerykańskich, na estradzie bawił zaproszonych gości zespół taneczny Gamza z Lublina.
Elit od początku roku otworzył już 3 oddziały, a następny planowany jest w maju.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!