Valvoline rozszerza rodzinę produktów MaxLife

5 maja 2004, 0:00

W maju 2004 roku firma Valvoline wprowadza na polski rynek dwa nowe dodatki do czyszczenia układu zasilania, które są najnowszą ofertą w rodzinie MaxLife – produktów opracowanych specjalnie do samochodów z większym przebiegiem. Czyszczące system zasilania dodatki MaxLife efektywnie redukują osady i nagary w komorze spalania i szybko przywracają prawidłowy stan wtryskiwaczy paliwa, zaworów dolotowych i przewodów paliwowych.
W rezultacie wpływają na poprawę mocy i osiągów silnika, obniżenie zużycia paliwa i redukcję emisji spalin.
Tak jak inne produkty z rodziny MaxLife, dodatki MaxLife Fuel System Cleaner i MaxLife Diesel System Cleaner zostały stworzone specjalnie do samochodów z większym przebiegiem (powyżej 100.000 km).
W dodatkach MaxLife zastosowano opatentowaną przez Valvoline specjalną formułę chemiczną dzięki czemu czyszczą one i chronią cały układ zasilania:
 – Przywracają moc i osiągi silnika,
 – Eliminują osady w komorze spalania,
 – Oczyszczają wtryskiwacze, zawory dolotowe, przewody paliwa i gaźnik,
 – Redukują dymienie i emisję spalin,
 – Zmniejszają zużycie paliwa,
 – Eliminują stuki, nierównomierne obroty i trudny rozruch,
 – Chronią układ zasilania przed korozją.
Oba produkty są równie efektywne dla silników benzynowych jak i diesla. Zastosowanie jednego opakowania (350ml) odpowiedniego dodatku (MaxLife Fuel System Cleaner lub MaxLife Diesel System Cleaner) na pełen bak benzyny lub oleju napędowego wystarcza by osiągnąć zauważalną poprawę pracy silnika. Jedno opakowanie stosuje się maksymalnie na 75 litrów paliwa. Optymalne działanie osiąga się stosując dodatki MaxLife przy każdej wymianie oleju lub co 5.000 kilometrów. Dodatki MaxLife nie zawierają alkoholu, są bezpieczne dla katalizatorów i nie wpływają szkodliwie na sondy i czujniki zainstalowane w układzie zasilania.
Dodatki MaxLife do czyszczenia układu zasilania oparte są na unikalnej technologii zastosowanej we wszystkich produktach z rodziny MaxLife przeznaczonej do silników z większym przebiegiem.
Do produktów tych zaliczają się: olej silnikowy MaxLife 10W-40 oraz płyn do przekładni automatycznych MaxLife ATF.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!