Wakacyjne promocje TEXA

24 czerwca 2009, 0:00

Przy okazji wydań nowych wersji oprogramowań przeznaczonych do diagnostyki samochodów osobowych w.34 oraz ciężarowych w.18 IDC3 TEXA oferuje wakacyjną promocję dla klientów korzystających z jej sprzętu diagnostycznego. Osoby, które do tej pory nie zdecydowały się jeszcze na wykupienie abonamentu, mogą teraz skorzystać z promocyjnej ceny zaległych wersji oprogramowania i cieszyć się nowoczesnymi funkcjami oraz coraz szerszym pokryciem nowych marek i modeli pojazdów dostępnych na rynku polskim.

Oprogramowanie IDC3 w pełni stworzone przez firmę TEXA jest oparte na intuicyjnym i łatwym w użyciu środowisku operacyjnym Windows. IDC3 oferuje pokrycie 185 marek, 15.000 modeli i typów silników w ramach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów i motocykli.

Poza zasobami diagnostycznymi dla każdego z wybranych pojazdów oprogramowanie udostępnia szereg specjalnych narządzi i danych technicznych w pełni zintegrowanych. To połączenie jest bardzo istotne: bezpośrednio na ekranie urządzenia stosowanego do testów, po wyborze marki, modelu i silnika, otrzymujemy szczegółowe informacje techniczne dotyczące wybranego pojazdu. Biuletyny techniczne dotyczące najczęściej spotykanych usterek, schematy techniczne i karty podzespołów, zdjęcia i filmy ilustrujące; wszystko to ma zagwarantować wygodę i szybkość pracy nawet dla mniej wyspecjalizowanych warsztatów.

Funkcja “Szukaj” wspierana przez Google: poprzez oprogramowanie IDC3 podłączone do internetu użytkownik może przesłać do serwera TEXA zapytanie w zakresie procedur naprawczych, przetestowanych wcześniej przez innych. Po wyborze pojazdu, mechanik może skorzystać z tej przeglądarki klikając na ekran urządzenia i otrzymać w kilka sekund podpowiedź poprawnej procedury naprawy konkretnego pojazdu.

Serwer TEXA zawiera ponad 5000 rozwiązań różnych problemów, z jakimi spotkały się ośrodki call center na całym świecie, i wzbogaca się tygodniowo o wiele nowych wpisów.

Funkcja TGS2 (TEXA Global Scan 2) jest nowością wdrożoną do oprogramowania IDC3 pozwalającą na automatyczne skanowanie wszystkich centralek elektronicznych obecnych w pojeździe. Skanowanie może objąć wszystkie bądź tylko wybrane systemy, niezależnie jednak od tego przeprowadza rozpoznanie centralek elektronicznych i wykrywanie obecności błędów w sposób w pełni automatyczny. W przypadku wykrycia błędu, po kliknięciu na ikonę, można przystąpić, tą skróconą drogą, bezpośrednio do diagnostyki, bez konieczności ponownego wyboru systemu.

Szczegóły w sieci autoryzowanych dystrybutorów TEXA a także na www.texapoland.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!