Nowy katalog części do klimatyzacji od Behr Hella Service

24 czerwca 2009, 0:00

Eksperci z firmy Behr Hella Service opracowali nowy katalog części do klimatyzacji do samochodów osobowych i małych użytkowych 2009/10. Publikacja zawiera prawie 2900 pozycji produktowych.

Katalog obejmuje części i akcesoria do 46-u marek i 1380-u modeli samochodów. Podzielony został na dwie sekcje: części do poszczególnych marek oraz części uniwersalne. Zakres produktowy obejmuje części zamienne, jak również narzędzia i akcesoria serwisowe przeznaczone do klimatyzacji w pojazdach osobowych i małych użytkowych. W katalogu znajduje się także szeroka oferta sprężarek- około 615 pozycji.

Pomimo faktu, że katalog zawiera około 20 % więcej informacji niż poprzedni, jego specyficzny układ sprawia, że stanowi przejrzystą i czytelną bazę produktową. Symbole przypisane do poszczególnych grup produktów, przejrzyste rysunki oraz dokładne opisy techniczne umożliwiają łatwą i szybką identyfikację i dobór produktu.

Kolejną zaletą nowego katalogu są precyzyjne informacje o położeniu filtra osuszacza, zaworu rozprężnego oraz regulatora dmuchawy względem skraplacza, parownika i dmuchawy.

Katalog dostępny jest w Mar-Art Behr Service.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!