Filie Inter Cars w Łodzi

14 kwietnia 2004, 0:00

Łódzki oddział firmy Inter Cars S.A. przy ulicy Łąkowej od 19 kwietnia 2004 roku przenosi się do nowej siedziby przy ulicy Dąbrowskiego 247/249, wjazd od ul. Lodowej 99 c. Powodem przeprowadzki jest dynamiczny rozwój placówki oraz chęć polepszenia jakości obsługi klienta. Filia znajdować się będzie w obiekcie o powierzchni 2200 m2. W magazynie wprowadzony zostanie system kodów kreskowych, taki sam, jaki działa w Centrum Logistycznym Inter Cars S.A. w Cząstkowie Maz. Zastosowanie tego rozwiązania zdecydowanie przyspieszy proces wydawania części z magazynu oraz wyeliminuje powstawanie pomyłek. Słowem zwiększy się komfort i jakość obsługi klienta.
W nowym oddziale pracować będzie 30 osób w godzinach 8.00-18.00. Dodatkowo zamówienia internetowe przyjmowane będą do godz. 20.00. Dyrektorem obu łódzkich oddziałów jest od początku działalności firmy Inter Cars S.A. w Łodzi Rafał Kwiatkowski.
W filii przy ulicy Dąbrowskiego 247/249 prowadzona będzie sprzedaż części do samochodów osobowych i ciężarowych oraz sprzedaż opon, felg i tłumików.
Drugi oddział w Łodzi przy ulicy Zachodniej 12a będzie prowadził sprzedaż części do samochodów osobowych, motocykli, części do tuningu samochodów oraz zajmować się będzie sprzedażą narzędzi i wyposażenia warsztatów.
Firma Inter Cars ma nadzieję, że zmiana lokalizacji oddziału i zdecydowane zwiększenie jego powierzchni wpłynie na wzrost zadowolenia klientów z Łodzi oraz całego województwa łódzkiego ze współpracy z firmą.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!