Nowość w programie Bosch Exchange Przepływomierze dla grupy VW

14 kwietnia 2004, 0:00

Nowością w programie wymiany Bosch Exchange są masowe przepływomierze powietrza (HFM5) do pojazdów marek Volkswagen, Audi, Skoda i Seat.
Przepływomierze mierzą masę zasysanego powietrza, aby optymalnie dopasować wielkość dawki wtryskiwanego paliwa. Obecnie w programie wymiany Boscha dostępnych jest 19 różnych przepływomierzy do samochodów z silnikami benzynowymi i Diesla produkowanymi przez koncern Volkswagen. Pokrywa to potrzeby wszystkich wariantów silnikowych wyposażonych w systemy Bosch.
Zgodnie z zasadami programu wymiany Bosch przyjmuje uszkodzone przepływomierze. Zużyta część musi jednak spełniać warunki zwrotu: produkt powinien znajdować się na liście zamienników Boscha, jego numer na obudowie musi być czytelny, obudowa cylindryczna oraz wkład czujnika nie mogą być mechanicznie uszkodzone, a wkład czujnika musi być prawidłowo i trwale przykręcony do obudowy. Ponadto, warsztat powinien odesłać urządzenie w oryginalnym opakowaniu Boscha, zgodnie z zasadą Back-in-box.
Części objęte programem wymiany Bosch Exchange spełniają takie same standardy jakościowe, jak urządzenia nowe. Bosch udziela na nie identycznej gwarancji, jak w przypadku części nowych. Przepływomierze z programu wymiany można kupić w hurtowniach części samochodowych, dużych sklepach motoryzacyjnych oraz w sieci warsztatów Bosch-Service.
Bosch Exchange to oferta sprzedaży produktów po regeneracji fabrycznej. Odbywa się wg zasady “sztuka za sztukę”, co oznacza zwrot części używanych w zamian za zakupiony produkt regenerowany. Program umożliwia obniżenie kosztów naprawy samochodu. Jest to szczególnie istotne w przypadku starszych modeli pojazdów, ponieważ w porównaniu do nowych, części regenerowane są znacznie tańsze.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!