Dziś wymiana, jutro wygrana

31 marca 2009, 0:00

Pod takim hasłem rusza promocja olejów Lotos Thermal Control, adresowana do kierowców. Od 30 marca do 29 maja br. na uczestników czeka między innymi 8 samochodów Kia pro_cee’d, 8 dwuosobowych wyjazdów na wyścig Formuły 1 w Budapeszcie oraz 64 zestawy nawigacji satelitarnej.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić 4-litrowe opakowanie jednego z objętych promocją olejów – mówi Bartłomiej Indeka, z-ca dyrektora handlowego Spółki Lotos Oil – Można to zrobić na jednej z 225 własnych bądź partnerskich stacji paliw Lotos, w warsztacie samochodowym, w dowolnym sklepie lub hipermarkecie. Później pozostaje już tylko wysłanie krótkiego sms z numerem paragonu i czekanie na losowanie nagród.

Losowania nagród będą odbywać się raz w tygodniu. Warunkiem odbioru nagrody będzie okazanie paragonu lub innego dowodu zakupu oleju Lotos z formułą Thermal Control. W przypadku, kiedy olej został kupiony w Lotos, konieczne jest umieszczenie na rachunku zapisu, że silnik został zalany olejem Lotos z formułą Thermal Control.

Przedmiotem promocji są oleje silnikowe Lotos z formułą Thermal Control:
• syntetyczne: Lotos Economic, Lotos Traffic, Lotos Syntetic, Lotos Traffic Diesel, Lotos Traffic Turbodiesel, Lotos Race&Rally;
• semisyntetyczne: Lotos Semisyntetic, Lotos Diesel Semisyntetic;
• mineralne: Lotos Mineralny, Lotos Diesel

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!