Purflux na targach ProfiAuto Show 2017

, 5 czerwca 2017, 10:35

Na tegorocznych targach firma Purflux zdecydowała się na przedstawienie swojej oferty na rynek aftermarket. Jest to ok. 1500 pozycji. Filtry oleju, powietrza, paliwa oraz kabinowe. 

Firma Purflux produkuje filtry do samochodów popularnych marek typu Ford, Hyundai, Mercedes, BMW itp.  Specjalizuje się w samochodach francuskich. Wypuszczają na rynek również produkty dla ekskluzywnych marek typu Porsche Panamera, Bentely Bentayga czy Audi Q8.

– Jeżeli chodzi o rynek filtracyjny, My jako firma widzimy przyszłość czyli główny rozwój filtrów paliwa diesla i kabinowych. W dieslu przez to, że są coraz bardziej skomplikowane układy wtrysku paliwa, coraz wyższe ciśnienia, wobec tego są dużo wyższe wymagania co do czystości samego paliwa, więc ten dział się mocno rozwija. Drugą rzeczą jest separacja wody, która również jest bardzo istotna. W tym zakresie mamy swoją autorską technologię Diesel 3 Tech oraz najnowszą ewolucję Diesel 3 Tech +, która ma cztery warstwy powodujące usunięcie z paliwa ponad 95% wody. Ważnym działem są filtry kabinowe, ponieważ prawie 100% samochodów jest w nie wyposażone dlatego ten rynek najszybciej rośnie. – mówi Bartosz Sieradzki, Area Manager Grupy Sogefi na Europę Środkowo-Wschodnią.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!