Nowe oddziały Foty

7 kwietnia 2004, 0:00

W całym 2003 roku firma Fota S.A. otworzyła 10 nowych oddziałów. Od początku bieżącego roku, tj. w ciągu niewiele ponad jednego kwartału pod szyldem Fota S.A. rozpoczęło pracę 11 nowych punktów dystrybucji. O filiach otwartych w styczniu i lutym już informowaliśmy wcześniej. Dziś o oddziałach uruchomionych od początku marca.

5 Kwiecień 2004
Oddział Wejherowo
: powierzchnia – 400 m2, trzy stanowiska sprzedaży. Oddział ma siedzibę przy przelotowej trasie z Gdańska do Szczecina, naprzeciw dworca Wejherowo Śmiechowo, przy ul. Gdańskiej 100. Oddziałem kieruje Janusz Korczakowski, dyrektor regionu Północ.
Marzec 2004
Oddział Sosnowiec
: magazyn – 370 m2, cztery stanowiska sprzedaży. Oddział jest zlokalizowany przy starej trasie A-4 (droga Katowice-Kraków), 500 metrów od zjazdu do Sosnowca. Kieruje nim Jacek Kubat, były mechanik i sprzedawca części.
Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 120
Oddział Chojnice: powierzchnia – 250 m2, trzy stanowiska sprzedaży. Oddział zlokalizowany w pobliżu dworca PKP i placówki ZUS. Kierownikiem jest Janusz Ryngwelski, który w branży motoryzacyjnej pracuje od 15 lat, a już ponad 10 lat jest związany z Fotą.
Chojnice, ul. Kaszubska 10
Oddział Piła: powierzchnia – 450 m2, cztery stanowiska sprzedaży. Oddział mieści się naprzeciw urzędu skarbowego. Kierownik oddziału to Maciej Noculak. Części samochodowe sprzedaje od 8 lat, a od 5 lat jest związany z Fotą.
Piła, ul. Kossaka 119
Oddział Krosno: powierzchnia – 370 m2, cztery stanowiska sprzedaży. Łatwy dojazd – dzielnica Polanka, z obwodnicy Krosna skręca się obok salonu Renault. Oddziałem kieruje Tomasz Nowakowski, który sprzedażą części samochodowych zajmuje się już ponad 6 lat.
Krosno, ul. Popiełuszki 44

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!