Nowe filie Inter Cars

7 kwietnia 2004, 0:00

Dnia 15 marca br. odbyło się otwarcie nowej filii Inter Cars S.A. w Płocku.
Oddział usytuowany jest przy ulicy Granicznej 46 (wjazd vis a vis biurowca Zakładu Energetycznego). Obowiązki dyrektora pełni Krzysztof Sielczak- długoletni pracownik Inter Cars S.A. jego zastępcą jest Robert Kwiatkowski. Obiekt ma powierzchnię ponad 700 m2.
W magazynie znajduje się szeroki asortyment części do pojazdów osobowych i ciężarowych. Wkrótce w ofercie pojawią się także części do motocykli.
Filia posiada duży, wygodny parking, co znacznie ułatwi klientom zakupy i pakowanie towaru.
Filia oprócz lokalnej trasy Płock obsługuje stałe dwie trasy dostaw na liniach:
1. Płock – Gostynin – Żychlin – Gąbin-Wyszogród – Bodzanów – Płock
2. Płock – Włocławek – Skępe – Lipno – Sierpc – Żuromin – Drobin – Płock
Dnia 22 marca br. działalność rozpoczęła nowa filia Inter Cars S.A. mieszcząca się przy ulicy Ustronnej 14 w Poznaniu. Nowy oddział został umieszczony w tym samym obiekcie, w którym znajduje się Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Inter Cars S.A., co z pewnością wpłynie na bardzo dobrą dostępność i szeroki asortyment części zamiennych. Dla naszych klientów mamy też cenną wskazówkę- filia znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A2.
Dyrektorem oddziału jest Jacek Linette. Obiekt ma powierzchnię ponad 2000 m2. W ofercie sprzedaży znajdują się części do samochodów osobowych i ciężarowych, a także do motocykli i tuningu. Fachowa i dobrze przeszkolona załoga rzetelnie doradzi klientowi zakup odpowiednich podzespołów.
Filia pracuje w oparciu o system komputerowy “SAFO” działający on-line co oznacza aktualną informację o faktycznej ilości części zamiennych we wszystkich magazynach Inter Cars S.A.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!