Kolejne nowości RTS w Moto-Profil

11 marca 2009, 0:00

Oferta handlowa firmy Moto-Profil kolejny raz powiększyła się o kolejne referencje marki RTS. W ofercie dostępne są: końcówki drążka kierowniczego, drążki kierownicze, sworznie wahacza oraz łączniki stabilizatora, mające zastosowanie w samochodach marki: Opel, Renault, Ford, Citroen, Chevrolet, Toyota, Nissan, BMW, Audi oraz Jeep.

Szczegółowe informacje dotyczące referencji RTS dostępne są na www.moto-profil.pl.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Kupić polski produkt po co ? lepiej kupić tzw markowy towar z Niemiec lub Japonii wyprodukowany w Tajlandii bądź w Chinach a polskie fabryki niech padają będzie pretekst do podniesienia podatków na zasiłki dla bezrobotnych.

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

dobrze że nie handluję RTS bo długo musiałbym czekać na niektóre pozycje -Nowości wg.MP :) Teknorot ma te pozyje od dawna dostępne.

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

Lepiej wspierajmy polskich producentów a nie made in coś tam. Na szczęście MotoProfil też ma w ofercie nasze polskie produkty ;-)

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2009, 0:00 0 0

a może w końcu ktoś mi odpowie co to jest rts? z czym to się konsumuje nadaje sie to do malucha? widze że mało uzyskałem odpowiedzi w poprzednim wydaniu motofocusa i napewno w tym równiez wszyscy będa milczeli bo tak naprawde nic na temat tego rts-v pojęcia nie mają....hahaha albo boja się krytykować gdyż im wogule sprzedaż spadnie jak to powiadają lepiej g... nie ruszać bo zacznie śmier... pomyśl dwa razy a bedziesz dwa razy dłuzej jeżdził
pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 13 marca 2009, 0:00 0 0

Ortografia i jeszcze raz ortografia

Odpowiedz

Anonim, 13 marca 2009, 0:00 0 0

hej ty gucio a ty co profesor nie pomyliłeś się....gdzie cię uczyli ...w szkole o profilu moto....przysposobienie do zawodu? fakt jak pamietam to takie szkoły trwały 2lata no cóż tylko pogratulować profilowi zawodników bzyków

Odpowiedz

Anonim, 15 marca 2009, 0:00 0 0

Hej Rozpylacz,
Ty tez poracuj nad gramatyka!!

Odpowiedz

Anonim, 15 marca 2009, 0:00 0 0

Polecam Meyle lub Febi, to sprawdzone produkty.

Odpowiedz

Anonim, 15 marca 2009, 0:00 0 0

NAUCZYCIELU DROGI ty zaś popracuj nad sobą gdyż bo widze że tyłów ci brak ze tak do przodu sie ciśniesz jak by ci sie cos pod nogami paliło..hehe ,,,jak nie potrafisz pisać to nie pisz nauczyciel dobry to choc stawiał pałe to i uczył a w twoim przypadku tylko duma cierpi i widze że frustracja która sie odpija na kieszeni bo zamiast zostać nauczycielem wziołeś sie za motoryzacje no i wyniki własnie widać i krótki wzrok zmień lekarzy bo i ci cie oszukują i zmień opcje bo pokieszeni ci wali na łep..pozdrawiam

Odpowiedz