Nowe zestawy kabli zapłonowych NGK

10 grudnia 2008, 0:00

NGK Spark Plug Europe, producent świec zapłonowych i sond lambda, wprowadził na rynek 50 nowych zestawów kabli zapłonowych, co w połączeniu z 1500 zestawami w dotychczasowym asortymencie znacznie zwiększa pokrycie rynku.

Dzięki nowym zestawom dystrybutorzy części motoryzacyjnych i warsztaty samochodowe po raz pierwszy będą miały szansęwypróbować najwyższą jakość kabli zapłonowych NGK w większości japońskich i koreańskich samochodów. Jak w przypadku wszystkich kabli zapłonowych NGK, nowe zestawy są perfekcyjnie dopasowane do odpowiednich silników – począwszy od długości kabla do rodzaju końcówki. Zagwarantowaną mamy również łatwość instalacji i najwyższą efektywność funkcjonowania.

Kable zapłonowe ciągle jeszcze mają duży potencjał sprzedażowy na europejskim rynku wtórnym, biorąc pod uwagę, że wyposażonych jest w nie ok. 100 mln samochodów w UE, a użytkownicy coraz dłużej eksploatują swoje samochody.

Wszystkie nowe zestawy kabli zapłonowych zostały ujęte w wyszukiwarce produktów NGK na stronie inernetowej www.ngk.de/pro oraz w systemie TecDoc. Są więc już powszechnie dostępne dla dystrybutorów i warsztatów. Ponadto w lutym 2009 r. można spodziewać się nowego wydania katalogu kabli zapłonowych NGK.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!