Premiera nowej wersji katalogu Moto-Części

2 grudnia 2008, 0:00

Firma Moto-Profil udostępniła nową wersję Moto-Części, kompletnego i nowoczesnego katalogu części w branży motoryzacyjnej. W nowej wersji tego katalogu, firma Moto-Profil opracowała dodatkowe linie produktów, niezawartych dotąd w żadnym dostępnym na rynku programie.
Wersja 1.2 Moto-Części zawiera ponad 1,8 mln części oraz akcesoriów i powstała w oparciu o dane TecDoc, największej bazy części zamiennych w Europie. Moto-Profil najnowszą wersję katalogu wzbogacił o opracowania własne dodatkowych linii produktów, niewystępujących w TecDoc, takich jak: Adler, Akron, D&D, Frenkit, GSP, Izawit, Linex, Lucas Diesel, Mototechnika, RTS, Sentech, Tomex oraz Topspares.
Nowością tej wersji jest możliwość integracji katalogu z programami magazynowymi dostawców i bezpośredniego składania zamówień.

Program ponadto zawiera pełną i uaktualnianą ofertę Moto-Profil, umożliwia aktualizację on-line oraz integrację z firmowym programem do zamówień Moto-Oferta.

Najnowsza wersja Moto-Części bazuje na sprawdzonych elementach, które przyczyniły się do popularności katalogu takich jak: przejrzysty układ i szybkie wyszukiwanie, zdjęcia i szczegółowe rysunki i opisy, zamienniki i zastosowanie w pojazdach wraz z dodatkową specyfikacją producenta.

Katalog zamieszcza kompletne opracowania układów kierowniczych i wydechowych, w oparciu o najnowsze dane TEMOT International.

Ponadto firma Moto-Profil wprowadziła do swojej oferty kolejne referencje marki RTS.

Oferta dotyczy wahaczy, mających zastosowanie w samochodach marki: Citroen, Peugeot, Opel oraz Renault.

Szczegółowe informacje na stronie www.moto-profil.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 grudnia 2008, 0:00 0 0

czy można to pobrać? czy tylko jest możliwość kupienia

Odpowiedz

Anonim, 5 grudnia 2008, 0:00 0 0

A co ten katalog ma czego nie mają : Inter Cars, Fota, Super Kat, Inter Kat itd? .tak samo działają inna tylko szata graficzna... Takie moje zdanie...

Odpowiedz

Anonim, 5 grudnia 2008, 0:00 0 0

do error -> nie można pobrać MP broni swojej bazy Tec Doc jak nic... To tylko dla Asów hehe....

Odpowiedz

Anonim, 5 grudnia 2008, 0:00 0 0

Jak nie ma, koledzy teraz wszystko w internecie jest ;)
http://rapidshare.com/files/170476467/MC-1.2.part1-7.cd1_2.rar.rar

Odpowiedz

Anonim, 11 grudnia 2008, 0:00 0 0

do ERROR: rozdaja to za darmo, wystarczy poslac maila (jest na witrynie), albo posylaja do domu albo wskaza sklep i mozna odebrac (mnie poslali bo sklep byl daleko).do KUKA: dziala ekspresowo, jest darmowy i przejrzysty, a nie tak mulasty i zagmatwany jak to co powymieniales (znam wszystkie jak wlasna kieszen). Jest tez wiecej czesci i zdjec.
Do NORBID: katalog jest na dwoch DVD, wiec nie wiem, co za syf nam tu proponujesz.

Odpowiedz