Nowoczesne świece żarowe w ofercie Iskra ZP

19 listopada 2008, 0:00

Iskra ZP oferuje nową generację świec żarowych z elementem grzejnym wykonanym z materiału ceramicznego. Linia świec Iskra Ceramic reprezentowana jest przez dwadzieścia jeden referencji przeznaczonych do większości zastosowań w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych. Świece te posiadają homologację Fiat Auto Poland.

Świece Iskra Ceramic charakteryzują się bardzo krótkim czasem nagrzewania. Pozwala to na szybki start silnika oraz zmniejsza wibracje i hałas towarzyszący pracy zimnego silnika.

Świece Ceramic charakteryzują się podwyższoną odpornością termiczną oraz na wykruszenie, nawet w przypadku szoków termicznych. Wpływa to na ich wysoką niezawodność.

Na stronie internetowej firmy www.iskra-kielce.pl znajduje się najnowszy katalog zastosowań świec żarowych Ceramic, również w wersji do pobrania.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 listopada 2008, 0:00 0 0

ciekawa alternatywa dla NGK

Odpowiedz

Anonim, 21 listopada 2008, 0:00 0 0

A ja wolę NGK

Odpowiedz

Anonim, 21 listopada 2008, 0:00 0 0

hehe, a ja patriotycznie wybieram polskie świece z Zakładów Precyzyjnych Iskra;)

Odpowiedz