Nowe produkty firmy „Autlog” w ofercie Inter Cars S.A.

10 września 2008, 0:00

Marka „Autlog” klientom Inter Cars S.A. kojarzy się z ofertą czujników prędkości obrotowej koła. Pierwsze części w charakterystycznych biało-czerwonych pudełkach klienci mogli kupować od marca bieżącego roku. Z początku wąska oferta dobrych jakościowo, a przy tym stosunkowo niedrogich czujników, została stopniowo poszerzana o kolejne referencje do nowych popularnych europejskich modeli samochodów osobowych. W chwili obecnej oferta obejmuje ponad 100 numerów katalogowych, a wszystkie informacje techniczne na temat danej części znajdą się w najnowszej wersji IC Katalogu dostępnej od połowy września.

Ponadto, od października 2008, oferta marki „Autlog” zostanie poszerzona o kolejny asortyment – przepływomierze powietrza. W ofercie znajdzie się ponad czterdzieści indeksów pasujących do najpopularniejszych europejskich aut osobowych. Części te będą uzupełnieniem oferty skierowanym do klientów szukających tańszego zamiennika nie odbiegającego jakością od części oryginalnych.

Więcej informacji nt. produktów w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. na terenie całego kraju. Adresy filii dostępne na www.intercars.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!