Szczęki i klocki hamulcowe Rotinger w ofercie firmy Union Parts

21 lipca 2008, 0:00

Oferta handlowa firmy Union Parts poszerzona została o klocki i szczęki hamulcowe Rotinger. Program klocków hamulcowych dedykowany jest do samochodów osobowych i dostawczych i obejmuje ponad 300 referencji. Klocki hamulcowe Rotinger posiadają homologację ECE R-90, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i produkowane są zgodnie z normą ISO 9001:2000. Produkt pokryty jest nową matową farbą epoksydową o najwyższych parametrach, odporną na wysokie temperatury.

Oferta szczęk hamulcowych Rotinger zawiera ponad 150 referencji do samochodów osobowych i dostawczych. Staranny dobór bezazbestowej mieszanki, z której wykonana jest okładzina cierna oraz precyzyjne wykonanie pozostałych elementów sprawia, że szczęki hamulcowe montują się bez żadnych problemów i doskonale współpracują ze wszystkimi mechanizmami bębna hamulcowego.

Podstawowe cechy szczęk Rotinger to brak podatności na fadding (czyli spadek skuteczności hamowania wraz ze wzrostem temperatury) oraz cicha praca.

Klocki i szczęki hamulcowe Rotinger charakteryzują się:

wysoką skutecznością hamowania, która utrzymuje się na stałym poziomie,
niską hałaśliwością, która zapewnia wysoki komfort podczas hamowania,
minimalnym zużywaniem się tarcz oraz bębnów hamulcowych podczas całego okresu eksploatacji.

Dodatkowo, istotny jest fakt, że produkty nie zawierają szkodliwych surowców, a tym samym są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i użytkownika pojazdu.

Katalogi szczęk i klocków hamulcowych Rotinger dostępne są w wersji elektronicznej na stronie www.unionparts.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!