Centra Serwisowe Delphi

29 czerwca 2008, 0:00

Firma Delphi uruchomiła w Polsce program „Centrów Serwisowych Delhi”. Program ten ma zapewnić stacjom obsługi wyposażenie potrzebne do skorzystania z możliwości stworzonych przez takie segmenty rynku, jak samochody z silnikiem Diesla, układy klimatyzacji czy układy wtrysku paliwa.

Koncepcja Centrów Serwisowych Delphi została wprowadzone specjalnie w celu wykorzystania możliwości stworzonych przez zwiększoną liczbę samochodów napędzanych silnikiem Diesla. Uruchomienie programu „Diesel Point” stwarza stacjom obsługi możliwość uzyskania szkolenia, technologii i wsparcia, niezbędnych w tym szybko rozwijającym się segmencie rynku.

„Pakiet „Diesel Point” obejmuje: sprzęt diagnostyczny do wykorzystania dla wszystkich marek samochodów, obejmujący układy wtryskiwaczy wszystkich nowoczesnych samochodów osobowych i małych ciężarówek; szkolenie; narzędzia do usuwania/wymiany zużytych komponentów; wsparcie marketingowe; fachowe wsparcie techniczne; produkty dla silników Diesla jakości porównywalnej z produktami fabrycznymi i elektroniczne katalogi.

Delphi otworzyło pierwszy Delphi Service Center w firmie Centrum Serwisowe „Małecki” w Warszawie przy ulicy Gen. Sikorskiego 5. Moduły dostępne w tym oddziale, to Delphi Service Center: Diesel Point i Air Conditioning Point.

Stacje obsługi działające jako „Diesel Point” będą w pełni wspierane przez zorganizowaną przez Delphi sieć „Diesel Service”, która zapewni szerokie wsparcie techniczne, marketing i dostęp do markowych produktów dla silników Diesla.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!