Wynajem odzieży roboczej

, 11 czerwca 2008, 0:00

Firma Boco w porozumieniu z Inter Cars, przygotowała ofertę wynajmu odzieży roboczej, skierowaną dla warsztatów z sieci Q-Service, Q-Service Truck, Auto Crew i Perfect Service. Usługa wynajmu odzieży roboczej od 10 lat jest coraz bardziej popularna.

Korzystanie z wyspecjalizowanych firm, zapewniających zarządzanie logistyką odzieży roboczej oraz profesjonalny serwis jest coraz bardziej popularne.

Średni miesięczny koszt wynajmu dla jednego pracownika 3 sztuk kombinezonu (czyli ogrodniczek i bluzy) w firmie Boco to około 39 zł brutto. 

3 kombinezony stosowane są zamiennie w ciągu miesiąca, przy czym 1. sztukę pracownik ma na sobie, 2. sztukę ma w szafce, a 3. sztuka zawsze jest w praniu. Firma Boco raz w tygodniu zabiera brudną odzież do prania.

Wzory odzieży są opracowane przez specjalistów oraz dostosowane do wymagań branży i danego stanowiska. 

 

Dowiedz się więcej

Trwałe ubrania robocze firmy Profix
Trwałe ubrania robocze firmy Profix

Firma Profix zdecydowała się na wprowadzenie na rynek marki Lahti Pro – linii ubrań roboczych dla profesjonalistów. Podkreślają one profesjonalizm pracownika i utrwalają dobry wizerunek firmy w oczach klientów. O trwałości ubrań Lahti Pro świadczy certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Bogato wyposażony warsztat i narzędzia wysokiej klasy to nie wszystko – schludny wygląd pracownika także […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!