Nowe oddziały Foty

4 marca 2004, 0:00

Firma Fota S.A. rozbudowuje swoją sieć oddziałów. W lutym powstały cztery nowe filie: Legnica, Warszawa Targówek, Wrocław Psie Pole i Warszawa Jabłonna. Od początku roku firma utworzyła już 7 nowych oddziałów. Niektóre z nich to wspólne przedsięwzięcia Foty i jej handlowych partnerów zakładane na podstawie umowy o współpracy.
Oddział Foty S.A. w Legnicy mieści się przy ulicy Krętej 10. Kierownikiem oddziału jest Dariusz Kania, związany z motoryzacją od 10 lat. Powierzchnia – 350 metrów kwadratowych, trzy stanowiska sprzedaży.
Oddział Foty S.A. w Warszawie na Targówku zlokalizowany jest przy ulicy Łodygowej 28G. Oddziałem kieruje Grzegorz Bednarek, który z rynkiem części zamiennych do samochodów związany jest od czterech lat, a w firmie Fota S.A. pracuje od czerwca 2003 roku. Powierzchnia – 250 metrów kwadratowych, trzy stanowiska sprzedaży.
Oddział Foty S.A. we Wrocławiu na Psim Polu ma siedzibę przy ulicy Żmigrodzkiej 247, przy drodze wylotowej na Trzebnicę. Oddział prowadzi Paweł Kijak. Z motoryzacją związany jest od roku 1992, a od 1998 – z handlem częściami zamiennymi do samochodów. Powierzchnia magazynu i działu sprzedaży – 550 metrów kwadratowych, trzy stanowiska sprzedaży.
Oddział Foty S.A. Warszawa Jabłonna w Jabłonnej mieści się przy ulicy Modlińskiej 18A. Kieruje nim Robert Dzido, który od 12 lat zajmuje się handlem częściami zamiennymi do samochodów. Powierzchnia magazynu i działu sprzedaży – 320 metrów kwadratowych, cztery stanowiska sprzedaży.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!