Nowa infolinia techniczna

9 grudnia 2016, 12:28

Federal-Mogul Motorparts uruchomił infolinię techniczną w języku polskim. Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 33 33 72 56 można zgłaszać problemy techniczne i pytania o produkty kilkunastu marek, m.in. Ferodo, MOOG, Champion, BERU, Goetze, Glyco, Payen i Jurid. Polska jest jednym z pierwszych rynków europejskich na których zadebiutowała ta usługa.

Bezpłatna infolinia techniczna Federal-Mogul Motorparts działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.00 i jest obsługiwana przez polskich specjalistów ds. technicznych, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzwoniąc pod bezpłatny numer można uzyskać pomoc w wyszukaniu numeru właściwej części, montażu produktu lub rozwiązaniu problemu technicznego. Infolinia oferuje wparcie również dla użytkowników portalu www.FMcampus.eu, oferującego bezpłatne szkolenia techniczne.

„Nasza infolinia techniczna jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. W dobie internetu wiele informacji możemy znaleźć samodzielnie w sieci. Jednak nadal są sytuacje, w których bezpośredni kontakt ze specjalistą technicznym jest nie do zastąpienia. Co ważne, pomoc oferowana w języku polskim jest całkowicie bezpłatna” – mówi Marcin Sochaczewski, dyrektor ds. marketingu na region Europy Centralnej i Północnej z Federal-Mogul Motorparts Poland. „Klienci pytają nas o różne kwestie – poszukują numeru referencyjnego do mało popularnego modelu pojazdu, potwierdzają momenty dokręcenia śrub głowicy przy montażu uszczelki Goetze czy Payen, szukają właściwych części do silnika, który właśnie naprawiają lub pytają o sposób montażu kierunkowych klocków hamulcowych Ferodo” – dodaje.

Bezpłatna infolinia techniczna (00 800 33 33 72 56) to najnowsza, ale nie jedyna forma kontaktu z firmą. Nadal działają formularze na stronach poszczególnych marek Federal-Mogul Motorparts, a pytania można zgłaszać również mailowo na adres support@etcc.tech.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!