Dużo nowości w ofercie BILSTEIN

6 grudnia 2016, 21:50

Najnowsze rozszerzenie oferty amortyzatorów i zestawów zawieszenia BILSTEIN obejmuje aż 167 modeli samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Znaczące rozszerzenie oferty dotyczy BILSTEIN B1 z serii Replacement. Są to kompletne zestawy zawierające m.in. łożysko górne, mocowanie amortyzatora, zestawy ochronne oraz odbojniki. Dzięki temu mechanik otrzymuje wszystkie niezbędne – i idealnie dopasowane – elementy, potrzebne do wymiany amortyzatora. Z kolei użytkownik samochodu ma gwarancję, że usługa została wykonana na takim samym poziomie technicznym, jak pierwotny montaż nowych amortyzatorów w fabryce.

Nowe referencje BILSTEIN B1 przeznaczone są do wybranych modeli Citroena Jumper, Fiata Ducato, Idea i Punto, Lancii Muso i Ypsilon, Mercedesa Sprinter, Peugeota 206 i Boxer, Renault 11, 19, Clio, Espace, Laguna, Megane, Modus, Safrane i Scenic oraz Volkswagena Crafter i Transporter.

Serię Replacement uzupełniają jeszcze nowe referencje BILSTEIN B4 m.in. do Audi A3, Q2 i Q7, Forda Tourneo i Transit, Hyundaia i30, Kii cee’d, Mercedesa Klasy E i Citan, Renault Kangoo, SEAT-a Leon, Volvo XC90 oraz Volkswagena Passat. Z kolei listę sprężyn BILSTEIN B3 powiększono o wybrane modele BMW serii 5, X3 i X5 i Smarta fortwo.

Duże rozszerzenie oferty BILSTEIN dotyczy serii Performance, w której znajdują się amortyzatory i zestawy przeznaczone do modyfikacji fabrycznego zawieszenia samochodu. Od teraz z takiej opcji mogą skorzystać właściciele m.in. Audi A4, BMW serii 3, Forda B-Max i Focus, Opla/Vauxhall Corsa, Renault Megane, Volvo XC90 i Volkswagena Transporter.

W gamie tej znajdują się również nowe amortyzatory B6-Sport oraz B6-4600 do pojazdów o właściwościach terenowych.

Pełna lista nowych referencji w ofercie firmy BILSTEIN znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: www.bilstein-amortyzatory.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!