Tylko do końca marca: Katalog internetowy TecDoc bezpłatnie

27 marca 2008, 0:00

Bezpłatny dostęp do katalogu internetowego TecDoc wygasa w ciągu kilku dni. Tylko do końca marca pod adresem www.tecdoc.pl dostępny jest katalog wraz z danymi technicznymi firmy VIVID.

Dotychczas blisko 1000 użytkowników wzięło udział w promocji. Tylko do 31.03.08 wszystkie warsztaty i sklepy poprzez rejestrację na stronie www.tecdoc.pl i za pomocą kilku kliknięć myszą mogą odnaleźć właściwe części zamienne do naprawianych przez siebie samochodów osobowych i ciężarowych.
Katalog internetowy TecDoc WEB CATALOG jest wykorzystywany przez ponad 10.000 użytkowników w Europie w ich codziennej pracy stanowiąc alternatywę dla katalogu TecDoc dostarczanego na DVD. Oba katalogi są źródłem informacji przeznaczonym dla rynku napraw zawierającym oryginalne dane producentów części:
• ponad 2 000 000 artykułów
• ponad 920 000 ilustracji

• ponad 34 000 modeli samochodów osobowych
• ponad 28 500 istniejących modeli samochodów ciężarowych

Bezpłatna oferta sprawdzenia katalogu TecDoc zawiera dane techniczne firmy VIVID (dane serwisowe, czasy napraw, dane techniczne).

Oferta specjalna jest wspierana przez dystrybutorów katalogów TecDoc: Cairo-soft, Gorecki, Integra, Inter-Team, LuK Poland, Moto-Profil, Motorol oraz PW Autos.

Kontakt:
TecDoc Poland
Tel: (22) 331-48-02

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Katalog internetowy TecDoc w polskiej wersji językowej – bezpłatnie
Katalog internetowy TecDoc w polskiej wersji językowej – bezpłatnie

TecDoc oferuje miesięczny bezpłatny dostęp do katalogu internetowego TecDoc W ramach oferty specjalnej katalog zawiera dane techniczne firmy VIVID. W dniach od 01.03. do 31.03.08 wszystkie warsztaty i sklepy poprzez rejestrację na stronie www.tecdoc.pl  i za pomocą kilku kliknięć myszą mogą odnaleźć właściwe części zamienne do naprawianych przez siebie samochodów osobowych i ciężarowych. Dostępne są […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!