Katalog internetowy TecDoc w polskiej wersji językowej – bezpłatnie

26 lutego 2008, 0:00

TecDoc oferuje miesięczny bezpłatny dostęp do katalogu internetowego TecDoc W ramach oferty specjalnej katalog zawiera dane techniczne firmy VIVID.

W dniach od 01.03. do 31.03.08 wszystkie warsztaty i sklepy poprzez rejestrację na stronie www.tecdoc.pl  i za pomocą kilku kliknięć myszą mogą odnaleźć właściwe części zamienne do naprawianych przez siebie samochodów osobowych i ciężarowych. Dostępne są następujące opcje wyszukiwania:
– wybór producenta pojazdu, model oraz serię

– kod silnika
– model
– rodzaj napędu
– typowe drzewo wyszukiwania części podzielone na kategorie montażowe lub
– bezpośrednie wyszukiwanie artykułu wykorzystując numer artykułu, numer OE, numer handlowy lub numery porównawcze (tzw. cross-referencje).

Katalog internetowy TecDoc WEB CATALOG jest wykorzystywany przez ponad 10.000 użytkowników w Europie w ich codziennej pracy stanowiąc alternatywę dla katalogu TecDoc dostarczanego na DVD. Oba katalogi są źródłem informacji przeznaczonym dla rynku napraw zawierającym oryginalne dane producentów części:

– ponad 2 000 000 artykułów
– ponad 920 000 ilustracji
– ponad 34 000 modeli samochodów osobowych
– ponad 28 500 istniejących modeli samochodów ciężarowych

Bezpłatna oferta sprawdzenia katalogu TecDoc zawiera dane techniczne firmy VIVID (dane serwisowe, czasy napraw, dane techniczne).

Oferta specjalna jest wspierana przez dystrybutorów katalogów TecDoc: Cairo-soft, Gorecki, Integra, Inter-Team, LuK Poland, Moto-Profil oraz PW Autos.

Kontakt:
TecDoc Poland
Tel.: (22) 331-48-02
www.tecdoc.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Produkty Protechnic obecne w katalogu TecDoc
Produkty Protechnic obecne w katalogu TecDoc

Od początku lipca 2011 produkty Protechnic dołączyły do oferty części zamiennych, prezentowanych w europejskim katalogu TecDoc. Znajduje się w nim szeroka gama części zamiennych układu hamulcowego (tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, hydraulika hamulcowa) oraz hydraulika sprzęgłowa, przeguby napędowe, osłony przegubów i pióra wycieraczek Protechnic. Gama prezentowanych produktów  Protechnic jest regularnie powiększana i aktualizowana.

TecDoc wyróżnił Statim
TecDoc wyróżnił Statim

Po raz kolejny marka Statim została wyróżniona tytułem "Certified Data Supplier” przez operatora systemu TecDoc. Tytuł ten gwarantuje najwyższą jakość danych katalogowych produktów Statim zawartych w katalogach.

Tylko do końca marca: Katalog internetowy TecDoc bezpłatnie
Tylko do końca marca: Katalog internetowy TecDoc bezpłatnie

Bezpłatny dostęp do katalogu internetowego TecDoc wygasa w ciągu kilku dni. Tylko do końca marca pod adresem www.tecdoc.pl dostępny jest katalog wraz z danymi technicznymi firmy VIVID. Dotychczas blisko 1000 użytkowników wzięło udział w promocji. Tylko do 31.03.08 wszystkie warsztaty i sklepy poprzez rejestrację na stronie www.tecdoc.pl i za pomocą kilku kliknięć myszą mogą odnaleźć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!