Mechanik Roku 2004-koniec pierwszego etapu

18 lutego 2004, 0:00

950 mechaników z 620 warsztatów wzięło udział w I etapie konkursu na Mechanika Roku.
To druga edycja tego konkursu. Jego organizatorem jest firma Fota S.A. Konkurs jest otwarty dla wszystkich mechaników samochodowych pracujących w Polsce. Zwycięzca otrzyma prestiżowy tytuł i nagrody o łącznej wartości około 55 tysięcy złotych.
Konkurs na Mechanika Roku 2004 rozpoczął się 1 grudnia ubiegłego roku. Rywalizacja odbywa się w trzech etapach. W etapie pierwszym należało odpowiedzieć na pytania konkursowe (test jednokrotnego wyboru). Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi upłynął 15 stycznia. Za każdą prawidłowo zaznaczoną odpowiedź uczestnik otrzymywał jeden punkt. W tym roku poziom uczestników był znacznie wyższy niż w zeszłym – mówi Piotr Dąbrowski, koordynator Sieci Lider Serwis.
Dwustu mechaników, którzy uzyskali największą liczbę punktów, weźmie udział w półfinale. Ten II etap konkursu zostanie przeprowadzony 22 lutego 2004 roku na Politechnice Łódzkiej. Jego uczestnicy będą rozwiązywać test wielokrotnego wyboru.
Finał konkursu o tytuł Mechanika Roku 2004 zostanie rozegrany w sobotę, 20 marca 2004 roku w Akademii Technicznej Lider Serwis w Łodzi. Piętnastu najlepszych zawodników II etapu będzie rozwiązywać zadania pisemne i wykonywać zadania praktyczne.
Zwycięzca konkursu otrzyma prestiżowy tytuł, piękny puchar oraz zestaw wartościowych nagród.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!