Inter-Team w rankingu Pulsu Biznesu

29 stycznia 2004, 0:00

W publikowanym corocznie rankingu “Pulsu Biznesu” – Gazele Biznesu firma Inter-Team osiągnęła najlepszy wynik w branży części zamiennych w województwie mazowieckim (w klasyfikacji ogólnej 43 miejsce w województwie mazowieckim i 190 w skali kraju). Do rankingu Gazele Biznesu 2003 kwalifikowały się firmy, które: rozpoczęły działalność przed 2000 rokiem i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś. Ponadto firmy te w roku 2000 wykazały sprzedaż na poziomie nie niższym niż 3 mln zł i nie wyższym niż 300 mln zł;
Do rankingu Gazele Biznesu 2003 zaproszono wszystkie firmy, które w latach 2000-2002 wykazywały w każdym roku badanego okresu wzrost przychodów ze sprzedaży i dodatni wynik finansowy. Spełnienie tego podstawowego warunku musiało zostać poparte pozytywną opinią na temat wiarygodności firmy.
Na podstawie analizy wskaźników charakteryzujących dynamikę przychodów i zysków firmy z jednej strony, a z drugiej jej wiarygodność, zostało wybranych 1400 przedsiębiorstw, które były najbardziej dynamicznie, a jednocześnie efektywnie działającymi przedsiębiorstwami w Polsce.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!