Fuchs na zimę

5 grudnia 2007, 0:00

Zima zbliża się coraz szybciej, synoptycy zapowiadają mrozy, co dla zmotoryzowanych może oznaczać problemy z wytrącaniem się parafiny z oleju napędowego. Aby uchronić samochody z silnikami diesela przed takimi problemami Fuchs Oil Corporation oferuje dodatek uszlachetniający do oleju napędowego – WINTERFIT.

WINTERFIT to dodatek uszlachetniający do oleju napędowego zapobiegający wytrącaniu się parafiny w niskich temperaturach – nawet poniżej – 30o C. Produkt ten jest całkowicie mieszalny z wszystkimi olejami napędowymi, ulega także całkowitemu spaleniu. Bardzo ważną własnością WINTERFIT jest brak spadku lepkości, co zapobiega nadmiernemu zużyciu pompy paliwa.

Aby zagwarantować optymalną mieszankę, olej napędowy i WINTERFIT powinien mieć w czasie mieszania temperaturę powyżej 0°C. Ponieważ temperatura w podziemnych zbiornikach wynosi przeciętnie między +6 do +9°C, wystarczy przed tankowaniem wlać odpowiednią ilość FUCHS WINTERFIT prosto do stacjonarnego lub samochodowego zbiornika. Fala przy tankowaniu zapewni wymagane stabilne zmieszanie paliwa oraz dodatku.

Produkt dostępny jest w opakowaniach 1 l.

Sugerowane stężenia mieszaniny Witnterfit i ON oraz min. temperatury zabezpieczenia przed wytrącaniem parafiny z ON.

Więcej informacji na stronie www.fuchs-oil.pl lub u lokalnego przedstawiciela handlowego.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!