RepXpert – portal dla fachowców

23 października 2007, 0:00

Właśnie mija 20 miesiąc, od kiedy polskie warsztaty mogą w pełni korzystać z oferty portalu RepXpert. Uczestników jest już 2500, a od marca 2006 zmieniło się w portalu bardzo wiele. Obecnie już cała oferta portalu dostępna jest w języku polskim, w portalu pojawiło się nowe centrum kompetencji Technika Zawieszenia z informacjami dotyczącymi łożysk kół.
Dla warsztatów portal RepXpert udostępnił internetową wersję programu AutoView – narzędzia do badania potencjału rynku. Wreszcie w dynamicznie rozwijających się produktach: zestawach łożysk kół FAG Set i WheelPro oraz w zestawach sprzęgieł do samochodów ciężarowych RepSet są już kupony bonusowe, dzięki którym użytkownicy mogą pozyskiwać ważne informacje techniczne lub też wymienić je na narzędzia.

Ostatnimi zmianami w tym roku są:
– dodanie możliwości wyboru podczas rejestracji jednej z wielu polskich sieci warsztatowych.
oraz
– postanowiono również zmienić prawie w całości ofertę narzędzi w sklepie bonusowym.

O wielu z tych zmian możecie Państwo przeczytać dalej w poszczególnych artykułach.
Zastanawiają się Państwo, co firma planuje na przyszły rok. Z pewnością portal RepXpert będzie się dalej rozwijać i wzbogacać go o dalsze informacje potrzebne warsztatom w ich codziennej pracy. Ma także w planie zaoferowanie Wam programu szkoleń, nie tylko wirtualnych, a także uruchomienie forum dyskusyjnego na stronie RepXpert.

Nie trać czasu, dołącz do www.RepXpert.com

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!