Grupa Inicjatywna Producentów

13 lipca 2007, 0:00

Grupa GIP skupia firmy zajmujące się produkcją samochodowych części zamiennych. Głównym zadaniem tej Grupy jest reprezentacja środowiska producentów części motoryzacyjnych w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

Tematy, w sprawie których podejmowane są działania to m.in.: Klauzula Napraw, Dostęp do danych technicznych niezbędnych do napraw oraz wiele innych bieżących problemów dotykających naszą branżę.

W lipcu 2007 do GIP przystąpiły kolejne firmy:
P.P.U.H. Filromex – znany na Śląsku producent filtrów samochodowych. Firma ciesząca się dobrą jakością oferowanych produktów, oraz szerokim asortymentem.
Kontakt: biuro@filtry.pl  

Spółka KAMPOL – ma już około dwudziestoletnią tradycję. Posiada bogate doświadczenia w produkcji części dla motoryzacji, a w szczególności szczęk hamulcowych. W szerokim asortymencie, firma zajmuje się także produkcja przewodów zapłonowych.
Kontakt: kampolsc@poczta.onet.pl  

Przystąpienie do GIP firm Filromex oraz KAMPOL na pewno przyczynia się do wzmocnienia całej Grupy co w efekcie ostatecznym pomaga całemu niezależnemu rynkowi.

Warto zauważyć, że Grupa ta od 2006 roku ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Dystrybutorów SDCM zbliżając tym samym niezależnych producentów i dystrybutorów. Dzięki temu Grupa nawiązała bliską współpracę z międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi reprezentantów niezależnego rynku motoryzacyjnego w Europie.

Jeżeli chcecie Państwo przystąpić do grupy GIP i poprzeć jej działania w ważnej sprawie – prosimy o kontakt.

Dominik Natora
e-mail: ndominik@sdcm.pl  
mobile: +48 607 470 967

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!