ATE-tuning układów hamulcowych

4 grudnia 2003, 0:00

Continental Teves, wprowadził na rynek pod nazwą ATE High Performance Brake Kit zestaw służący do doposażenia samochodów osobowych. Został on zaprojektowany z myślą o kierowcach z ambicjami sportowymi. Jest to zestaw przebudowujący układ hamulcowy w taki sposób, aby spełniał swe zadanie nawet w najcięższych warunkach. Jako element dodatkowy osiągnięto tu interesujący efekt wizualny, tak charakterystyczny dla sportów samochodowych.
Zestaw przebudowujący składa się z 2 cztero-tłoczkowych zacisków stałych z przyciąganymi klockami, oraz dwuczęściowych tarcz hamulcowych ATE typ PowerDisc, elastycznych stalowych przewodów hamulcowych oraz niezbędnych elementów montażowych.
Montaż ATE High Performance Brake Kit w żaden sposób nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie ABS. Szczegóły przebudowy są dokładnie opisane w obszernej instrukcji dołączanej do zestawu przez ATE. Program startowy pokrywa popularne modele Audi, BMW, Mercedes-Benz, Seat, Skoda, Volkswagen i Volvo. Zestawy do kolejnych modeli znajdują się w przygotowaniu.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!