Rozpoczyna się konkurs na Mechanika Roku 2004

4 grudnia 2003, 0:00

1 grudnia br. rozpoczęła się druga edycja konkursu na Mechanika Roku 2004. Organizatorem składającego się z trzech etapów konkursu jest firma Fota S.A.
I etap będzie otwarty dla wszystkich mechaników pracujących w Polsce (wszystkich bez wyjątku, zatrudnionych w serwisach autoryzowanych, warsztatach zrzeszonych w sieciach, nie zrzeszonych, dużych, małych, itd.). Pytania konkursowe (test jednokrotnego wyboru) będzie można znaleźć w ulotce konkursowej dystrybuowanej przez specjalistyczną prasę motoryzacyjną tj. Auto Expert, Auto Moto Serwis, Nowoczesny Warsztat, a także na stronie internetowej http://liderserwis.pl/konkurs.php oraz w oddziałach Foty S.A. Ostatecznym terminem nadsyłania odpowiedzi (na adres Foty S.A.) jest 15 stycznia 2004 r., decyduje data stempla pocztowego. Za każdą prawidłowo zaznaczoną odpowiedź uczestnik otrzymuje jeden punkt.
Po wyłonieniu 200 półfinalistów odbędzie się II etap konkursu – test wielokrotnego wyboru. Półfinał zostanie przeprowadzony 22 lutego 2004 r. na Politechnice Łódzkiej.
Finał konkursu o tytuł Mechanika Roku 2004 zostanie rozegrany w sobotę 20 marca 2004 r. w Akademii Technicznej Lider Serwis w Łodzi. Finaliści będą rozwiązywali zadania pisemne i praktyczne.
Sponsorzy tytularni: Federal-Mogul/Champion, Shell Produkty Polska.
Sponsorzy główni: Bosch, Complex, Italcom, Luna Polska, Stahlwille Polska, Unimetal.
Patroni medialni: Auto Moto Serwis, Auto Expert, Nowoczesny Warsztat.
Całkowita wartość nagród wynosi około 300 tys. zł.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!