Program lojalnościowy Kageromania

, 7 marca 2007, 0:00

Firma Fota S.A. uruchomiła od 1 marca 2007 program lojalnościowy pod nazwą Kageromania. Program potrwa do 31 grudnia 2007. Na wszystkich klientów kupujących produkty marki Kager czeka wiele nagród oraz niespodzianek.

Klienci firmy Fota S.A. za zakupy produktów marki Kager* otrzymywać będą punkty – Kagerki. Warunkiem przystąpienia do programu jest jednorazowy zakup produktów Kager za równowartość 250zł . Każde 100 zł wydane na produkty Kager powiększa stan konta uczestnika programu o 10 kagerków.

Każdy uczestnik otrzyma własne konto w programie Kageromania. A jego stan będzie mógł sprawdzić w oddziałach Fota S.A. oraz logując się w serwisie www. kageromania .pl.
Od momentu rejestracji regularnie, drogą SMS każdy klient, będzie poinformowany o zgromadzonych punktach i nagrodach niespodziankach, jakie czekają na uczestników Kageromanii.

Za pośrednictwem strony internetowej www. kageromania .pl uczestnicy programu mogą wymieniać swoje Kagerki na nagrody. Lista nagród w programie nie jest jeszcze zamknięta.
W katalogu nagród, w działach samochód i warsztat, dom, biuro, rodzice i dzieci, sport i turystyka , każdy uczestnik programu znajdzie dla siebie interesującą nagrodę. Można wybrać miedzy innymi, system nawigacji GPS, lodówkę turystyczną, ekspres ciśnieniowy, opiekacz do kanapek, wielofunkcyjne urządzenie biurowe oraz wiele innych.

* – oleje i akumulatory nie są objęte programem

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!