Certyfikat Daimler Chrysler dla 3D Hofmanna

10 stycznia 2007, 0:00

Daimler Chrysler nadaje urządzeniom Hofmann z serii Geoliner 670,680 – służącym do prowadzenia pomiarów i regulacji geometrii kół – swój certyfikat.

Obejmuje on następujące marki: Mercedes Benz, Maybach i Smart.
Urządzenia diagnostyczne Hofmann Geoliner 670,680 pracujące w systemie 3D (trójwymiarowym) zostały we współpracy z Daimler Chrysler dostosowane do specjalnych potrzeb oraz wymagań, które muszą być spełniane podczas dokonywania pomiarów podwozia tych marek.
Specjalne wytyczne, co do przebiegu procesu ustawiania i regulacji geometrii kół, postawione przez producenta zostały spełnione i dostosowane do jego indywidualnych zaleceń.
 ]1P[
Decydującą rolę przy wyborze urządzeń Hofmann odegrał fakt, że pracują one systemem 3D (trójwymiarowym), a nie jak to było do tej pory – 2D (dwuwymiarowym). Podczas prowadzenia pomiarów w wersji 3D system kamer rejestruje pozycje refleksów w wymiarze trójwymiarowym. Specjalnie opracowany program Pro32 szybko i precyzyjnie opracowuje zebrane pomiary. Wszystkie wartości przedstawiane są sposób przejrzysty i zrozumiały, co ułatwia i znacznie przyspiesza postawienie diagnozy zbiorczej.

Koszty utrzymania i konserwacji urządzenia są minimalne. A bezpieczna odległość, jaką zachowuje urządzenie w stosunku do samochodu, minimalizuje ryzyko uszkodzenia pojazdu.
Urządzenie pracujące techniką 3D jest wyjątkowo proste w obsłudze. Większość danych pobierana jest przez maszynę automatycznie, dzięki czemu jakikolwiek błąd w postawionej diagnozie jest wykluczony.

Więcej informacji i szczegółów technicznych zarówno na temat oferty jak sposobu realizacji zamówienia uzyskać można u bezpośredniego importera i przedstawiciela firmy Hofmann – Profit Romuald Lange
Tel.: 0-61 8630 -707
lub pod adresem mailowym: lange@profit.hofmann.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!