Nowości w Magneti Marelli

28 listopada 2006, 0:00

eNeRGiaZ – nowa gama akumulatorów Magneti Marelli

Firma RGZ Magneti Marelli Aftermarket uzupełniła swoją dotychczasową ofertę akumulatorów Magneti Marelli o nową gamę – NRGZ „eNeRGiaZ”.
Oferta obejmuje 21 referencji akumulatorów bezobsługowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o parametrach rozruchowych od 35 do 220Ah.
]1P[
Akumulatory te są standardowo wyposażone w separatory kopertowe, które wydłużają czas użytkowania akumulatora poprzez ograniczenie negatywnych konsekwencji erozji masy czynnej, jak również eliminują niebezpieczeństwo zwarcia między płytami akumulatora. Na bieguny dodatkowo nałożono osłony, które pełnią rolę zabezpieczeń przed ewentualnym zwarciem za pośrednictwem karoserii, elementów elektrycznych czy też innych metalowych elementów.
Technologia Ca/Ca (wapniowo-wapniowa) polegająca na użyciu do budowy płyt akumulatora stopu ołowiu z domieszką wapnia zastosowana w produkcji akumulatorów NRGZ „eNeRGiaZ” powoduje, iż zużycie wody ograniczono do absolutnego minimum.
Konstrukcja ta daje możliwość dłuższego przechowywania akumulatora bez utraty parametrów i konieczności doładowywania oraz eliminuje konieczność sprawdzania i uzupełniania poziomu elektrolitu w akumulatorze przez cały okres jego użytkowania.
Gama NRGZ „eNeRGiaZ” pokrywa 98% zapotrzebowania rynku w akumulatory do samochodów osobowych i w 90% do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe).

Nowy katalog i szersza oferta oświetlenia

Nowy katalog Oświetlenia 2006 Magneti Marelli zawiera ponad 360 nowych referencji (w porównaniu z katalogiem 2004).
W sumie oferta oświetlenia RGZ Magneti Marelli to około 3000 referencji.
]2L[
Są to między innymi obok tradycyjnego oświetlenia:
– reflektory ksenonowe D1S, D2S, D1R, D2R , dające nawet do 200% więcej światła w stosunku do lamp z żarówką halogenową, w których wykorzystywana jest technologia PES (Poly-Ellipsoid-System) oraz technologia AFS (Adaptive Front lighting System) – snop światła reflektora jest sterowany zgodnie z ruchem kierownicy.
– lampy w technologii LED (Light Emitting Diode) o długiej żywotności (ponad 10000 godzin) pobierające mniej energii i umożliwiające nowe rozwiązania stylistyczne dla projektantów samochodów i wiele innych.

Szczegółowe informacje techniczne oraz zastosowania dotyczące tych produktów można znaleźć w nowym katalogu Oświetlenia 2006, który jest dostępny także w wersji PDF na stronie internetowej firmy.

Nowe produkty elektryczne

Szeroka gama alternatorów i rozruszników oraz ich podzespołów jest oferowana przez RGZ Magneti Marelli Aftermarket.
]3P[
Oferta handlowa została w ostatnim czasie wzbogacona o szeroką gamę nowych produktów elektrycznych:
Bendiksy rozrusznika – 463 referencje oraz
Koła pasowe alternatora ze sprzęgłem kierunkowym – 20 referencji kół pasowych + 1 klucz do demontażu kół sprzęgłowych.

Wszelkie informacje dotyczące tych produktów znajdują się w nowym katalogu RGZ Magneti Marelli Aftermarket o nazwie Bendiksy – Koła pasowe 2006.

Katalog ten dostępny jest także w wersji PDF na stronie internetowej firmy.

Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć: na stronie www. rgz-magnetimarelli .pl
lub pod numerem telefonu: (0-32) 60 36 107

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!