eXponentia – nowe spojrzenie na szkolenie (przygotowała eXponentia)

, 31 października 2006, 0:00

eXponentia to od kilku miesięcy funkcjonujące w Polsce wspólne przedsięwzięcie czterech firm: SKF, Tenneco, TRW i Valeo – liderów na rynku motoryzacyjnym, którzy wyznaczają kierunek rozwoju technologicznego w motoryzacji.
Ich wsparcie techniczne pozwoliło stworzyć eXponentii unikalny, nowoczesny i komplementarny program szkoleniowy na najwyższym poziomie.

Szkolenia podzielone są na część teoretyczną i co ważne – zajęcia praktyczne, które odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych warsztatach, odpowiednio przygotowanych pod względem dydaktycznym. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich mających duże doświadczenie praktyczne. Kursanci uczestniczą w zajęciach w 5-8 osobowych grupach. Kameralna atmosfera pozwala instruktorom nawiązać lepszy kontakt z kursantami, którzy mogą uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

W chwili obecnej eXponentia oferuje kursy dotyczące:
– Układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów
– ABS i układów kontroli trakcji
– Sterowania silnikiem i kontroli emisji spalin

Niebawem zostaną wprowadzone nowe kursy, m.in.:
– Układy klimatyzacji
– Układy kierownicze i zawieszenie
– Układy elektroniczne silników Diesla

Mijający rok należy zaliczyć do bardzo udanych, był to pierwszy rok obecności eXponentii na Polskim rynku szkoleń, a spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i aprobatą mechaników, właścicieli serwisów jak również dystrybutorów, którzy często proponują udział w szkoleniach swoim warsztatom. Na podstawie dotychczas przeprowadzonych szkoleń, można śmiało stwierdzić, że formuła szkoleń eXponentia sprawdziła się. 95% mechaników deklaruje chęć wzięcia w następnych kursach eXponentii a ponad 82% mechaników dzięki eXponentii nauczyło się skracać czas naprawy ! – czyli zwiększać efektywność prowadzonej działalności.
Udział w szkoleniach eXponentii pozwala także osiągnąć pracownikom warsztatów wyższe kompetencje. Przekłada się to na większe zaufanie klientów, którzy mają pewność, że odbiorą z serwisu bezpieczne, profesjonalnie i szybko naprawione auto.
]1[
Więcej informacji na www.exponentia.org

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!