Centra we Frankfurcie

4 października 2006, 0:00

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, Centra S.A. zaprezentowała swoją ofertę produktową dla samochodów osobowych, opartą o akumulator z nowym typem wieczka (zgrzewane podwójne wieczko).


Technologia Podwójnie zgrzewanego wieczka zapewnia absolutną bezobsługowość oraz hermetyczność co powoduje, że akumulatora nie można otworzyć. Centralne odgazowanie z filtrem antyiskrowym pozwala na kontrolowane i bezpieczne odprowadzanie gazów. Wieczko posiada w standardzie system labiryntowy, który uniemożliwia wyciek elektrolitu z akumulatora, nawet w wypadku jego przechylenia.

„Nowa linia produktowa to kolejny ważny krok na drodze podnoszenia standardów bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Każdy nowy produkt pomyślnie przechodzi test *roll-over” – mówi Jarosław Nadstazik, Marketing Manager Centra S.A.


Nowe akumulatory pojawią się w sprzedaży w listopadzie 2006 roku. W Polsce w sprzedaży dostępne będą dwa typy akumulatorów z nowym wieczkiem – Exide X-treme2 oraz Centra Futura+.


* roll-over – test szczelności akumulatora polegający na odwróceniu akumulatora z podłączonym obciążeniem „do góry nogami” na dwie minuty. W tym czasie nie może nastąpić z akumulatora żaden wyciek.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!