Inter Motors – wskocz po nagrody

14 września 2006, 0:00

Ponad 120 tys. artykułów z ponad 30 firm motocyklowych dostępnych w 14 filiach Inter Motors to zasoby, które mówią same za siebie. Marka Inter Motors jest liderem na polskim rynku motocyklowym w dziedzinie ubiorów, akcesoriów i części do motocykli. Kluczem do sukcesu jest bardzo bogata oferta wiodących światowych firm, których Inter Motors jest w większości bezpośrednim importerem, słowem najlepsze ceny i najlepsza dostępność towarów.


Wśród uznanych światowych marek, znajdujących się w ofercie są m.in.: ubiory Alpinestars, Utika, FLY Racing, O’NEAL, Acerbis, kaski AGV, akcesoria Biket it…, Oxford, części Wiseco, WRP, JT Sprockets, Supersprox, VAZ, Athena, Ferodo, Lucas, K&N, a do tego oleje Motul, Mobil, Castrol, Shell, opony Dunlop, Metzeler i wiele innych.

Jesienią w sieci sklepów Inter Motors realizowanych będzie wiele promocji. Zapowiadają się interesujące obniżki i niepowtarzalne okazje na zakup markowych towarów w najniższych cenach.


Od 15 września 2006r. rozpoczyna się już promocja „wskocz po nagrody – wyprzedaż końcówek serii off-road”. Oferta skierowana jest do miłośników jazdy terenowej i nie jest to zwykła wyprzedaż, ponieważ klienci, którzy skorzystają z tej oferty biorą udział w losowaniu nagród rzeczowych o wartości 17.500 zł. To oferta jesieni, której żadna motocyklowa firma nie jest w stanie przebić.


Szczegóły na www.intermotors.pl.
Inter Motors gorąco zaprasza do swoich salonów sprzedaży.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!