Nowości w firmie Nissens – nowy system zamówień oraz Nissens News 229

13 czerwca 2006, 0:00

Nissens News 229 – kolejne nowości w ofercie Nissens

Już 229 wydanie zeszytu „Nissens News” prezentującego najnowsze produkty jest dostępne w ofercie tego producenta. Szeroki wybór elementów układów termicznych został wzbogacony o kilka bardzo interesujących chłodnic i wentylatorów.
Wśród nowości znalazły się między innymi: wentylatory i chłodnice cieczy do najnowszych modeli Toyoty Corolli i Avensisa, Nissana X-Traila. Do ciekawych produktów należy też kompletna chłodnica cieczy do ciężarówki DAF XF95. Wszystkie wymienione chłodnice dostępne są już w sprzedaży.

NissenSelect Webshop – nowy system zamówień internetowych firmy Nissens

Pod koniec maja 2006 duńska firma uruchomiła najnowszą wersję elektronicznego systemu zakupów on-line. Zastąpił on dotychczasową aplikację stając się teraz wygodnym połączeniem katalogu produktów oraz dostępu do magazynów Nissens. Zamawianie produktów stało się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Nie wymaga instalacji oddzielnej aplikacji, wymiana informacji odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej i strony www. Wystarczy być zarejestrowanym klientem polskiego oddziału Nissens, aby przez 24h na dobę i 365 dni w roku podejrzeć dostępność i cenę wszystkich chłodnic z oferty. Sukces poprzedniego rozwiązania (w ciągu 12 miesięcy obsłużył kilkadziesiąt tysięcy zapytań i zamówień) jest dla nas ważnym sygnałem, że warto i należy rozwijać rozwiązania e-commerce – podkreśla Jan Zieleśkiewicz z firmy Nissens. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku układów termicznych, która oferuje swoim klientom tak wygodne rozwiązanie.
Więcej informacji na: www.nissens.com.pl/webshop

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!