Europejska Sieć Niezależnych Warsztatów Samochodowych EuroWarsztat oraz Group Auto Union POLSKA zapraszają do współpracy (przygo

4 maja 2006, 0:00

Informacje ogólne
W projekcie EuroGarage bierze udział 11 krajów Europy. Ta międzynarodowa koncepcja działająca w Polsce pod nazwą EuroWarsztat funkcjonuje od 2000 roku i systematycznie powiększa liczbę swoich partnerów. Nasze doświadczenie i zaangażowanie powoduje stały rozwój sieci, zarówno pod względem liczby członków, jak i zakresu oferowanych usług.

Nasza misja:
Misją sieci jest zapewnienie klientom indywidualnym wysokiego standardu świadczonych usług, a warsztatom – partnerskich warunków współpracy z dystrybutorem części renomowanych producentów oraz wysokiej pozycji na rynku motoryzacyjnym.


]1L[ Cztery filary
Działalność EuroWarsztatów opieramy na czterech filarach: WIZUALIZACJI, WSPARCIU TECHNICZNYM, SZKOLENIACH I MARKETINGU. Budynek powinien spełniać określony standard, mieć przynajmniej dwa stanowiska obsługowo – naprawcze, zewnętrzna kolorystyka warsztatu jest związana ze standardami serwisów Europejskich, określonymi przez podręcznik identyfikacji rynkowej. Naszym partnerom zapewniamy wsparcie techniczne w postaci programu Vivid WorkShop. Stwarzamy także możliwość korzystania z cyklu szkoleń technicznych oraz z zakresu obsługi klienta. EuroWarsztaty obejmowane są organizowanymi centralnie akcjami promocyjnymi, reklamowanymi zarówno na poziomie ogólnopolskim, jak i regionalnie.


]2P[
Korzyści
Przystąpienie do sieci to gwarancja wysokiej pozycji na rynku motoryzacyjnym, dostęp do szerokiej wiedzy technicznej, reklamy, promocji i wielu innych udogodnień, które pozwolą lepiej zaistnieć i konkurować w rozszerzonej Europie. Członkostwo w sieci EuroWarsztat umożliwia korzystanie z naszej pomocy na wielu płaszczyznach, szczególnie interesujące są warunki współpracy w zakresie wyposażenia warsztatowego oraz dodatkowych pakietów rabatowych na zakup części zamiennych u dystrybutorów Group Auto Union Polska.


Rok 2006 w EuroWarsztacie
W tym roku planowany jest szereg usprawnień i nowych płaszczyzn działalności sieci EuroWarsztat. Wraz z rekomendowanymi dystrybutorami programu EuroGarage przygotowywane są sezonowe akcje promocyjne: aktualnie od 17.04.06 do 18.06.06 w każdym EuroWarsztacie można wymienić amortyzatory KAYABA w systemie 3+1 GRATIS. Zaplanowano także nowe cykle szkoleń z obsługi klienta oraz techniczne, zawierające dużą ilość dodatkowych elementów aktywizujących uczestników. W związku z dynamicznym rozwojem i dużą ilością nowych uczestników sieci EuroWarsztat rozbudowywana jest oferta wyposażenia warsztatowego, dotycząca zarówno sprzętu ciężkiego, jak i narzędzi pneumatycznych i innych.


Większą ilość informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.eurowarsztat.pl w części dla Partnerów.

Adam Nałęcz
Koordynator Krajowy ds. Sieci EuroWarsztat
GRUPAUTO POLSKA Sp. z o.o.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!