Bezpłatne przeglądy pojazdów w Bosch-Service

25 kwietnia 2006, 0:00

Polska znajduje się niestety w czołówce państw europejskich pod względem największej liczby wypadków drogowych. Przygotowując samochód do wyjazdów weekendowych i urlopowych należy przede wszystkim zadbać o bezpieczną podróż. W ramach wiosennej promocji warsztaty Bosch-Service proponują bezpłatne przeglądy wybranych elementów pojazdu odpowiedzialnych za bezpieczeństwo czynne.

Regularna kontrola pojazdu pozwala na utrzymanie go w należytym stanie, zapobiega awariom, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
W ramach kolejnej już akcji bezpłatnych przeglądów w sieci Bosch-Service specjaliści skontrolują stan wybranych elementów pojazdu. Dodatkowo sprawdzony zostanie stan płynów eksploatacyjnych.

Podczas wizyty w warsztatach samochodowych Bosch-Service sprawdzone zostaną m.in. wycieraczki i oświetlenie zewnętrzne, od których zależy nasza widoczność na drodze, ogumienie, klocki hamulcowe mające bezpośredni wpływ na długość drogi hamowania, klimatyzacja oraz filtr kabinowy, który oczyszczając powietrze wewnątrz auta, chroni przed zmęczeniem, bólem głowy i dekoncentracją podczas jazdy. Te z pozoru drobne elementy są bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa czynnego, a więc tego, które pozwala uniknąć kolizji, a nie tylko zmniejsza jej skutki.

Promocja w wybranych punktach Bosch-Service potrwa do końca czerwca. 2006. Pełen zakres usług wykonywanych w ramach bezpłatnych przeglądów oraz lista warsztatów, które biorą udział w promocji są dostępne pod adresem www.bosch-service.pl .

W Polsce autoryzowane stacje Boscha istnieją od 1992 roku. Sieć oferuje szeroki wachlarz usług warsztatowych obejmujących elektrotechnikę i elektronikę samochodową, naprawy układów ABS, ASR, ESP, diagnostykę silników dieslowskich oraz naprawy typowo mechaniczne, jak wymiana pasków rozrządu, oleju, amortyzatorów, rozruszników i sprzęgieł. W wielu warsztatach Boscha można także przebadać pojazd w ramach stacji kontroli pojazdów. W ramach sieci działa również 28 punktów Bosch-Diesel-Service – specjalistów w zakresie napraw pomp wtryskowych do silników wysokoprężnych.

Od początku istnienia sieci Bosch-Service w Polsce, Bosch współpracuje z warsztatami o dobrej renomie, świadczącymi kompleksowe, wysokiej jakości usługi – zarówno w zakresie diagnostyki, elektroniki, jak i mechaniki samochodowej. W warsztatach funkcjonują również niewielkie sklepy z akcesoriami samochodowymi Boscha, w których można kupić np. świece i przewody zapłonowe, świece żarowe, akumulatory, wycieraczki, filtry, paski napędowe, pompy paliwa, elementy układu paliwowego, końcówki wtrysku, elementy układów hamulcowych, itp. W 2005 roku 50 warsztatów wdrożyło system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!