Żarówki – stałe poszerzanie asortymentu

, 2 marca 2006, 0:00

Szeroka paleta żarówek Helli
Paleta produktów rozpościera się od lamp ksenonowych aż po żarówki ze stopkami z tworzywa sztucznego.
Asortyment żarówek oferowanych przez specjalistę oświetleniowego – Hellę – obejmuje wszystkie produkty standardowe, ale i niestandardowe, przeznaczone dla klientów o najwyższych wymaganiach. Oferta pokrywa potrzeby 95 proc. rynku i rozciąga się od żarówek o stopkach z tworzywa sztucznego poprzez żarówki motocyklowe aż po najnowocześniejsze konstrukcje ksenonowe. Regularne testy przeprowadzane w ultranowoczesnych laboratoriach oświetleniowych Helli zapewniają najwyższą jakość każdej wytworzonej żarówki.
 ]1P[
Najnowszą innowacją wśród lamp ksenonowych jest technika określana jako D1 – ze zintegrowanym zapłonnikiem. Umożliwia ona o wiele większe możliwości montażowe sterownika. Ponadto – co oczywiste – potężne lampy ksenonowe D1 i D2 wytwarzają wyjątkowo jasne światło.
Paleta żarówek objęta programem specjalnym „Lifetime” Helli obejmuje dwa 12- i 24-woltowe produkty „Longlife” i „Heavy Duty”. Dłuższa żywotność żarówek „Longlife” została osiągnięta na drodze specjalnej konstrukcji żarników oraz wypełnienie bańki szlachetnym gazem – kryptonem lub ksenonem.
Żarówki „Heavy Duty” reprezentują ekstremalną wytrzymałość, uzyskiwaną dzięki znacznemu powiększeniu, ale i skróceniu żarnika.

Z kolei program „Light Power” obejmuje żarówki H1, H4 i H7 o wydajności świetlnej zwiększonej o nawet 50 proc., osiąganej przez niezwykle precyzyjne ustawienie w żarówce żarnika mniejszego, ale za to dłuższego. Więcej światła to wyższe bezpieczeństwo jazdy, bo kierowca szybciej i wyraźniej postrzega niebezpieczeństwa i przeszkody. W przypadku lamp o gładkich szybach srebrne pokrycie żarówek „Light Power” stanowi dodatkowy plus – wizualny.
]2[
Z kolei 24-woltowe żarówki „Double Power” charakteryzują się niemal dwukrotnie dłuższą trwałością przy wyższej wydajności świetlnej. Tu tajemnicą są innowacyjne żarniki „Single Coil”, którym dzięki optymalizacji technologicznej wystarczy pojedynczy splot.
Ponadto Hella zaspokaja specjalne wymagania związane ze stylistyką dzięki produktom z serii „Magic Ligot”, obejmującej modele „Magic Star” (do kierunkowskazów) i „Blue Light” (światło przypominające wyglądem światło żarówki ksenonowej).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!