Nowy katalog Akcesoriów ukaże się w marcu

, 2 marca 2006, 0:00

„LightShow 2006”: nowy Katalog Akcesoriów Helli.

100 stron, na których znajdą Państwo innowacyjne produkty tuningowe z zakresu oświetlenia samochodowego oraz inne przydatne akcesoria.

Hella prezentuje wiele nowych produktów w nowym katalogu, którego wersja papierowa ukaże się na rynku w miesiącu marcu 2006.
W katalogu znaleźć będzie można również wiele ogólnych informacji dotyczących innowacyjnych technologii oświetleniowych, świateł inteligentnych oraz trendów designerskich.

]1L[
Hella wprowadza w 2006 r. wiele produktów zapowiadanych na targach Essen Motor Show, np. światła z zastosowaniem technologii diodowej LED do VW Golfa V, Golfa Plus i Passata, nowe, kolorowe lampy tylne do Seata Leona II, VW Polo IV i BMW serii 5 (E60). Poza tym znajdą się również w katalogu dokładne informacje dotyczące dodatkowych świateł zakrętowych Dyna View Evo 2, również z przedstawieniem dostępnych wersji do konkretnych modeli aut. Jak co roku poszerzona będzie paleta dalekosiężnych i przeciwmgłowych reflektorów dodatkowych, np. Rallye 3000 Compact Blue czy Luminator Compact Metal Xenon.

W kwietniu zostanie uaktualniona internetowa wersja Katalogu Akcesoriów znajdująca się na stronie: www.hella.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!