3 targi w Inter Cars

11 września 2003, 0:00

W dniach 13 i 14 września 2003 roku Inter Cars S.A. organizuje na terenie Centrum Logistycznego w Cząstkowie Mazowieckim 3 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Będzie to wydarzenie o charakterze “business to business” w której wezmą udział zarówno producenci części zamiennych jak również narzędzi i wyposażenia warsztatów. Targi odbędą się w godz. 9.00 – 17.00. Organizatorzy spodziewają się około 8 tysięcy odwiedzających z całej Polski (podobnie jak w latach poprzednich zapewniono bezpłatny transport ze wszystkich miejscowości, gdzie zlokalizowane są filie I.C.). Dla gości przygotowano 45 tysięcy zaproszeń.
Udział zapowiedziało ponad 70 największych światowych producentów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Nie zabraknie również przedstawicieli prasy, banków, oraz towarzystw ubezpieczeniowych.
Wielu z wystawców przygotowało tematyczne prezentacje, które odbędą się w salach konferencyjnych w budynku Inter Cars S.A. ( w sumie w ciągu dwóch dni odbędzie się ponad 20 prezentacji).

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!