Finaliści Mistrzostw Kartingowych Hengst za kierownicą Ferrari i AMG

9 listopada 2016, 12:38

Laureaci Kartingowych Mistrzostw organizowanych przez firmę Hengst spotkali się w Kielcach, gdzie mieli niepowtarzalną okazję poprowadzenia na torze Mercedesa AMG C 63S oraz Ferrari 458 Italia pod okiem doświadczonych instruktorów.

Wszystko zaczęło się od Kartingowych Mistrzostw Hengst, które odbywały się w całym kraju od 4 października, na torach w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i w Warszawie. W każdym z miast czynny udział w eliminacjach brał Tomasz Kuchar.

Wystartować na torze mogli wszyscy, którzy wzięli udział w akcji promocyjnej, organizowanej przez polskich dystrybutorów marki Hengst Filter albo osoby, które zarejestrowały się w programie Hengst Racing Program.

Finaliści Mistrzostw Kartingowych Hengst z Warszawy, Poznania, Krakowa i Wrocławia zostali zaproszeni do Kielc. Tutaj mieli niepowtarzalną okazję poprowadzenia na torze Mercedesa AMG C 63S oraz Ferrari 458 Italia pod okiem doświadczonych instruktorów. Jazda w trudnych, deszczowych warunkach odbywała się pod okiem między innymi Wojciecha Chuchały – najmłodszego mistrza w historii Rajdu Polski. Nie skończyło się tylko na jeździe samochodami. Tomasz Kuchar zabrał finalistów na podniebną wycieczkę żółtym śmigłowcem.

Hengst Racing Program

Jedną z przepustek do uczestnictwa w finałowej imprezie i wcześniejszych eliminacjach był program lojalnościowy Hengst Racing Program. Program działa dalej. Każdy, kto dokona zakupów produktów marki Hengst, otrzymuje odpowiednią ilość punktów (naliczane są one raz w tygodniu). Wykorzystuje się je do licytowania (kupowania) wybranych nagród. Trzeba także zarejestrować się na stronie www.hengst-racing.com i wybrać odpowiedniego dystrybutora filtrów tej marki. Program jest w szczególności adresowany do posiadaczy warsztatów samochodów.

Dowiedz się więcej

Filtry paliwa marki Hengst – skuteczna ochrona układu paliwowego
Filtry paliwa marki Hengst – skuteczna ochrona układu paliwowego

Dynamiczny rozwój technologii silników wysokoprężnych w pojazdach osobowych powoduje, że wzrastają wymagania dokładności filtracji paliwa. W szczególności rozwój układów Common Rail powoduje, że ogromne znaczenie ma stosowanie wysokiej jakości filtrów paliwa. Wtryskiwacze są bardzo podatne na zanieczyszczenia i potrzebne jest podawanie bardzo dokładnie filtrowanego paliwa, aby uniknąć kosztownych napraw. Optymalna separacja wody Filtry paliwa Hengst […]

Filtr oleju do 1500-konnego Bugatti
Filtr oleju do 1500-konnego Bugatti

Inżynierowie firmy Hengst we współpracy z konstruktorami nowego Bugatti opracowali zintegrowany moduł filtra oleju do najmocniejszej jednostki napędowej na świecie – 1500-konnego silnika Bugatti Chiron.   Unikalne rozwiązania filtracji oleju Hengst, które są seryjnie montowane fabrycznie w samochodach osobowych i użytkowych powstają w centrum badawczym firmy w Munster (Niemcy – północna Westfalia) . Ostatnio firma […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!