ProfiAuto Serwis – czym jest i czym się wyróżnia?

, 26 września 2016, 13:17

ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 170 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w całej Polsce. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów.

Co wyróżnia sieć na rynku?

Branża motoryzacyjna koncentruje się obecnie na innowacjach. Dla warsztatów myślących o rozwoju, przynależność do ProfiAuto Serwis jest szansą, która umożliwi wzmocnienie w obszarach tego wymagających, nie tłumiąc przy tym niezależności zrzeszonych warsztatów. Właśnie to oferuje ProfiAuto swoim partnerom – marka chce bowiem współpracować z prężnie rozwijającymi się firmami, które myślą o realnym zwiększaniu swojego potencjału.

Dodatkowo, współpracujące w ramach sieci warsztaty otrzymują także dostęp do rozwiązań będących standardem w ProfiAuto, takich jak zintegrowane, profesjonalne działania marketingowe, reklamowe, jednolita wizualizacja, rozwiązania informatyczne i szkolenia.

Dlaczego warto przystąpić do sieci?

ProfiAuto Serwis przede wszystkim daje warsztatom niezależnym narzędzia, które zwiększają ich szanse na rynku. Założeniem sieci jest również umocnienie pozycji konkurencyjnej warsztatów względem innych sieci warsztatowych i autoryzowanych serwisów, m.in. poprzez rozszerzenie zakresu oferowanych usług. Warsztaty, które decydują się na współpracę z ProfiAuto, otrzymują także stały dostęp do najnowszej wiedzy, za pośrednictwem Działu Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych. Ważnym założeniem sieci jest także wypracowanie standardów usług, które sprawią, że klienci będą wracać zarówno do danego warsztatu, jak i całej sieci.

Jakie są korzyści dla zrzeszonych w sieci warsztatów?

 • wsparcie w aktywnym zdobywaniu klientów
 • biznesowe wsparcie w przedmiocie rozszerzania zakresu swoich usług
 • atrakcyjne umowy warsztatowe / wynagradzanie serwisów za zakupy
 • dostęp do wyposażenia warsztatowego na preferencyjnych warunkach
 • reklama ogólnopolska i lokalna
 • atrakcyjne oferty ubezpieczeń dla warsztatów
 • pakiety startowe  
 • jednolita wizualizacja
 • szkolenia techniczne i marketingowe dla mechaników
 • szkolenia menedżerskie oraz biznesowe dla właścicieli i kierowników serwisów
 • pomoc w organizacji systemów motywacyjnych dla pracowników
 • dostęp do doradztwa technicznego poprzez Dział Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych
 • możliwość korzystania z pakietów / ofert sportowych i zdrowotnych

 

Jakie są warunki przystąpienia do ProfiAuto Serwis?

Aby dołączyć do sieci warsztat musi zadeklarować wolę rozwoju i zakupu nowego wyposażenia, mieć minimum dwa stanowiska warsztatowe, funkcjonować co najmniej przez 8 godzin dziennie oraz musi być objęty podatkiem VAT.

Pierwsze miesiące funkcjonowania ProfiAuto Serwis zaowocowały widocznym rozwojem sieci. Liczby prezentują się obiecująco – na chwilę obecną sieć zrzesza niemal 400 warsztatów, a prognozy są jeszcze bardziej optymistyczne.

Artykuł sponsorowany ProfiAuto

Dowiedz się więcej

ProfiAuto buduje sieć warsztatów niezależnych
ProfiAuto buduje sieć warsztatów niezależnych

Wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla warsztatów – to główne założenia startującego właśnie projektu ProfiAuto Serwis. Marka ProfiAuto rozpoczęła tworzenie sieci warsztatów niezależnych. Powstająca sieć ProfiAuto Serwis ma przede wszystkim dać warsztatom niezależnym narzędzia, które zwiększą ich szanse na rynku. Założeniem sieci jest również umocnienie pozycji konkurencyjnej warsztatów względem innych sieci warsztatowych i […]