Dunlop Sport Maxx RT2 na wyposażeniu fabrycznym MINI Clubmana

21 września 2016, 14:31

Najnowsza generacja MINI Clubmana będzie opuszczała fabrykę na nowych letnich oponach klasy UHP Dunlop Sport Maxx RT2 225/45R17 94W XL. Opony dają lepsze wyczucie drogi i precyzję prowadzenia w porównaniu z poprzednikiem.

Dopasowana do nowego MINI Clubmana opona Dunlop Sport Maxx RT2 zapewnia przyczepność i osiągi zarówno podczas jazdy na mokrej, jak i suchej nawierzchni. W rezultacie jazda jest przyjemniejsza, bez względu na warunki drogowe oraz bez kompromisów w aspekcie wrażeń za kierownicą. Jest to możliwe dzięki nowej ewolucyjnej mieszance gumowej, która zapewnia zwiększoną przyczepność i precyzję kierowania.

Nick Harley, dyrektor zarządzający działu fabrycznego wyposażenia Goodyear Dunlop w pionie opon konsumenckich powiedział: „Cieszymy się, że marka MINI wybrała nasze opony dla modnego i niekonwencjonalnego pojazdu. Dunlop Sport Maxx RT2 to doskonały wybór dla samochodu, który łączy codzienną praktyczność z przyjemnością z jazdy”.

Dowiedz się więcej

Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie
Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie

Niemal połowa polskich kierowców, decydujących o zakupie nowych opon zimowych, sięga po produkty z segmentu ekonomicznego, szukając najlepszej jakości w ramach najniższej ceny. Odpowiedzią na ich potrzeby jest ma być ogumienie europejskiej marki STRIAL. Producent zapewnia, że najnowsza opona zimowa STRIAL 601 zapewnia dobre osiągi w zimowych warunkach, w przystępnej cenie. Zimowa opona STRIAL 601 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!