Delphi odkryło karty na Automechanice 2016

15 września 2016, 12:08

Podczas Automechaniki we Frankfurcie Delphi odkryło kilka z najnowszych przełomowych technologii dostarczanych producentom pojazdów, a także omówiło w jaki sposób te rozwiązania stworzą nowe możliwości dla warsztatów oraz dystrybutorów.

Chad Smith, wiceprezydent Delphi Product & Service Solutions EMEA, w trakcie konferencji prasowej firmy powiedział; “ Nasza branża jest w samym środku najbardziej wyjątkowych  zmian technologicznych jakim kiedykolwiek musiała sprostać.  Zmiany te nie są odseparowane  od rynku części oryginalnego wyposażenia OE. Dla tych, którzy nie są na nie gotowi mogą stanowić zagrożenie, z kolei przynoszą nowe, ekscytujące możliwości dla tych, którzy są gotowi je przyjąć.”


Keith D. Stipp, prezydent Delphi Product & Service Solutions omówił najnowsze technologie OE, w tym systemy wspomagania bezpieczeństwa zastosowane w Volvo XC90, którym EuroNCAP przyznało niezwykle rzadką 100% ocenę, a także pierwszą na świecie technologię rozpoznawania gestów w BMW oraz najnowszą technologię systemu wtrysku paliwa, które to zostaną zaprezentowane w trakcie salonu samochodów użytkowych w Hanowerze. „To plasuje nas na silnej pozycji, w rozpoznaniu potrzeb warsztatów, by mogły rozwijać swoją działalność w przyszłości.” – powiedział Stipp.


Smith podkreślił, że choć Delphi jest światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii pojazdów OE, jest równie skupiony na tradycyjnych produktach, których potrzeba dziś warsztatom. W związku z tym zaprezentował projekt najnowszego opakowania dla gamy hamulcowej o jakości OE, a także omówił rozszerzenie oferty dla układów zapłonowych, czujników, systemów chłodzenia oraz układów kierowniczych i zawieszenia.


Firma Delphi zaprezentowała również najnowsze urządzenia w gamie narzędzi diagnostycznych, w tym HD3000, narzędzie do diagnostyki systemów wysokiego ciśnienia w układach paliwowych oraz urządzenie DS-Flash Pass-Thru, które zapewnia niezależnym warsztatom dostęp online do informacji technicznych na poziomie producentów pojazdów. HD3000 będzie dostępne w sprzedaży od 2017r. DS-Flash Pass-Thru jest aktualnie dostępne w języku angielskim, rozszerzenia o kolejne języki są planowane również na 2017 rok.


Ponadto Delphi oferuje nowość jaką jest wybór wtryskiwaczy CR z pośród 3 dostępnych rozwiązań, pozwalając tym samym  na dopasowanie oferty „na miarę” do oczekiwań klientów poprzez propozycję wtryskiwaczy nowych, regenerowanych, czy naprawianych – wszystkie bezpośrednio od jednego zaufanego dostawcy. 

Dowiedz się więcej

Wielowarstwowy wyświetlacz w samochodzie – nowość [FILM]
Wielowarstwowy wyświetlacz w samochodzie – nowość [FILM]

Delphi ma zamiar wprowadzić trójwymiarowy wyświetlacz do pojazdów osobowych. Rozwiązanie zostało początkowo opracowane dla branży hazardowej i było wykorzystywane w kasynach. Wkrótce może się pojawić w każdym samochodzie, półciężarówce czy SUVie. Opracowany przez Delphi, trójwymiarowy klaster zwany „wyświetlaczem wielowarstwowym” umożliwia dynamiczną personalizację wyświetlaczy zainstalowanych w pojeździe i oferuje doznania wizualne nieporównywalne z tymi, jakie oferowały […]

Zasady działania czujników w pojeździe
Zasady działania czujników w pojeździe

Firma Delphi posiada w swojej ofercie czujniki wykorzystujące trzy rozwiązania technologiczne. Są to czujniki: magnetyczne, Halla i magneto-rezystancyjne. Czym się różnią i gdzie są stosowane? Czujniki magnetyczne to czujniki bezstykowe, przekładają ruch mechaniczny na sygnały elektryczne, wykorzystując cewkę z biegunem i magnesem metalicznym. W czujnikach Halla przetwornik moduluje sygnał wyjściowy czujników w odpowiedzi na pole […]

Targi Automechanika Frankurt 2016 – relacja
Targi Automechanika Frankurt 2016 – relacja

Targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży automotive na świecie. Nigdzie indziej nie spotyka się tak szerokiego przekroju firm działających w motoryzacji. Przedstawiamy relację z tegorocznej edycji. Lista firm wystawiających swoje produkty na targach Automechanika wydaje się nieskończenie długa. Kilka tysięcy wystawców to jednak tylko część tych, którzy chcieliby […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!