Uczestnicy programu „Młode Kadry” zagrają w specjalną edycję gry

31 sierpnia 2016, 14:48

Inter Cars nawiązał współpracę z firmą PlayWay, czego owocem jest specjalna edycja gry Car Mechanic, która kierowana jest do uczniów szkół biorących udział w programie „Młode Kadry”. Projekt zakłada popularyzację zawodu mechanika z wykorzystaniem innowacyjnych na skalę europejską możliwości, jakie daje symulator pracy mechanika.

Takie rozwiązanie stworzy nowe standardy edukacji oraz rewolucjonizuje rynek szkoleń dla młodzieży. Celem konkursu jest również poszukiwanie młodych talentów i dotarcie do wartościowych ludzi na zmieniającym się rynku pracy. Dzięki temu uczestnicy programu „Młode Kadry”, realizowanego od kilku lat przez Inter Cars, mają możliwość wzięcia udziału w rywalizacji i spojrzenia na zawód mechanika samochodowego z nowej perspektywy.

Rejestracja i udział

Uczniowie, którzy zgłoszą się do udziału w konkursie, otrzymają specjalne zaproszenie wraz z kluczem do gry. W tym momencie rozpoczną się eliminacje i rywalizacja w wirtualnym świecie warsztatu, w którym oprócz wiedzy i umiejętności będzie liczył się również czas wykonywania zadań. Car Mechanic to nie tylko gra symulująca pracę mechanika, ale także porcja wiedzy technicznej i quizy, z jakimi użytkownicy będą mogli zmierzyć się „naprawiając” samochody w świecie wirtualnym.

Pierwszych 1000 uczniów, którzy zbiorą najwięcej punktów, weźmie udział w półfinale. Wówczas tego samego dnia o określonej godzinie będą musieli zrealizować zlecenie naprawy jednego konkretnego pojazdu. Odbywać się to będzie na czas. W ten sposób z ich grona zostanie wyłonionych 20 najlepszych uczestników, którzy otrzymają zaproszenie do wielkiego finału. Ten odbędzie się już w świecie realnym, w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Każdy z finalistów otrzyma do wykonania zadania przygotowane przez trenerów technicznych Inter Cars, polegające na diagnostyce i naprawie przeprowadzanej na modelach samochodów czy silników.

Nagrody

Dla 80 najlepszych spośród 1000 uczestników partner i jednocześnie producent gry, firma PlayWay, przygotowała klucze dostępowe do pełnej wersji gry Car Mechanic Symulator. 20 osób, które zakwalifikują się do finału, również otrzymają klucze do pełnej wersji, ale już w wersji „GOLD”. 10 najlepszych zostanie natomiast zaproszonych na wycieczkę do fabryki firmy Elring w Stuttgarcie, która odbędzie się pod koniec października.

Organizatorem konkursu jest Inter Cars wspólnie z firmą PlayWay. Partnerami i sponsorami nagród są: PlayWay, Elring i ATE.

Dowiedz się więcej

Inter Cars prezentuje nowe Wiadomości IC
Inter Cars prezentuje nowe Wiadomości IC

W najbliższych dniach do klientów Inter Cars dotrze najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC. Jak zawsze, nie brakuje w nim porad technicznych, informacji produktowych i wieści z branży. Tematyka wrześniowego numeru Wiadomości IC nieuchronnie zwiastuje nadejście jesieni. W wydaniu wiele miejsca poświęcono bowiem tematom, związanym z tą porą roku, jak m.in. świece żarowe, układ hamulcowy, zawieszenie, […]

Zmiany w IC Katalogu Online
Zmiany w IC Katalogu Online

IC Katalog Online działa w nowej odsłonie. Aktualna szata graficzna to odpowiedź na wyniki badań dotyczących doświadczeń użytkowników, a także nowe trendy w budowaniu interfejsów. IC Katalog Online jest podstawowym narzędziem komunikacji Inter Cars z klientami. Od lipca działa on w nowej szacie graficznej. To  jednak nie tylko nowe kolory – wzbogacone zostało m.in. okno […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!