Borg&Beck – optymalne rozwiązanie problemów

31 sierpnia 2016, 12:10

Zły stan dróg jest jedną z głównych przyczyn uszkodzeń elementów układów kierowniczych i zawieszeń. Jest to swojego rodzaju szansa dla sektora niezależnego i specjalistów korzystających z komponentów Borg&Beck, będącego w grupie FLG, brytyjskiego lidera dostarczającego części zamienne dla samochodów osobowych i dostawczych w tej grupie produktowej.

Wynikiem pozycji rynkowej firmy są towary „nowe w gamie” (NTR – new-to-range), które ciągle pojawiające się są naturalnym odzwierciedleniem rozwoju prezentowanego przez producentów samochodów, gdy ci zmieniają wymiary i kształty konkretnego komponentu. Aktualnym przykładem jest ostatni projekt łącznika stabilizatora użyty w kilku modelach aut z grupy VAG, włączając Golfa i Audi A3.

Ten element wykorzystuje technologię hybrydową i ma całkowicie nowy wygląd, jako że łączy drążoną i spiralną poprzeczkę z plastikową obudową przegubu, co daje zysk poprzez zmniejszenie masy w stosunku do zastępowanej części.

Mimo iż obydwie wersje funkcjonują wymiennie, Borg&Beck pozostawia niezależne oznaczenia dla poszczególnych wersji, oryginalnej części (BDL6732) i nowej wersji (BDL7441). Borg&Beck zaleca nie zamieniać pojedynczych łączników na różne kody unikając mieszania starej i nowej wersji w tym samym samochodzie.

Inne warte zauważenia nowości w NTR to przedni łącznik stabilizatora (BDL7445) dla aplikacji Hyundai i30, Hyundai Veloster, KIA Rio III (od 2011), tylny, górny wahacz (lewy BCA7077 i prawy BCA7078) dla Land Rovera Discovery III, IV (od 2004), przedni wahacz (lewy FCA7306 i prawy FCA7307) dla Opla Zafiry III (2011) i przedni zestaw poduszek stabilizatora (FSK7890K) dla Forda Focus III, Forda C-Max (od 2010) i Volvo V40 (od 20012).

Łącznie ze wspomnianymi artykułami, oferta na elementy zawieszenia i układu kierowniczego zawiera ponad 8000 poszczególnych kodów produktowych i zgodnie z polityką firmy, wszystkie te części są produkowane zgodnie ze standardami podzespołów oryginalnych co potwierdzają rygorystyczne testy i audyty dla każdego produktu z osobna zanim zostanie wprowadzony na rynek. Podtrzymując ten poziom jakości, linia produktowa elementów zawieszeń i układów kierowniczych Borg&Beck objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat produktów premium marki Borg&Beck zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.borgandbeck.pl lub kontaktu z najbliższym przedstawicielstwem handlowym. Katalog części Borg&Beck jest dostępny.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!