AP EXPERT 2016 – ostatnie dni eliminacji!

24 sierpnia 2016, 23:14

Trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016 powoli zbliża się do końca. Za nami niemal sześć miesięcy eliminacji, czyli etapu zdobywania punktów za zakupy w sieci Auto Partner SA oraz rozwiązywanie testów wiedzy.

Przed nami już ostatni tydzień walki o cenne punkty, po którym zostanie ostatecznie wyłoniona lista 125 najlepszych klientów. Jednak koniec eliminacji to dopiero początek prawdziwych, motoryzacyjnych wrażeń!

1 marca 2016 roku ruszyła kolejna odsłona najważniejszej akcji promocyjnej organizowanej przez Auto Partner SA, skierowanej do klientów warsztatowych. Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej. Podobnie jak w poprzednich latach, akcja składa się z dwóch etapów. Etapem pierwszym są Eliminacje, które trwać będą jeszcze do 31 sierpnia, w trakcie których klienci zdobywają punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Klientom do tego celu została udostępniona dedykowana platforma www.apexpert.pl, gdzie na bieżąco mogli śledzić swoje wyniki. Po zakończeniu Eliminacji wyłonionych zostanie 125 klientów, którzy zdobyli największą ilość punktów, i to oni dostaną zaproszenie do drugiego etapu, którym jest Wielki Finał połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Wszyscy uczestnicy Wielkiego Finału przystąpią w pierwszej kolejności do Finału Teoretycznego, czyli do testu z wiedzy teoretycznej, na podstawie którego wyłoniona zostanie pierwsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej Finału.

Już od tego momentu wszyscy uczestnicy Finału Praktycznego będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż dla każdego z miejsc od 2 do 10 przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2016 roku! Jest o co walczyć, ponieważ łączna wartość puli nagród przewidzianych w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł! Jednakże to nie wszystko, gdyż zaproszenie na Wielki Finał, który odbędzie się w dniach od 16 do 18 września 2016 roku jest już nagrodą samą w sobie, o czym przekonali się uczestnicy poprzednich edycji. W tym roku Auto Partner zaprasza swoich klientów do Kielc, na jeden z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce, co niewątpliwie podkręci motoryzacyjną atmosferę i zapewni mnóstwo emocji, a to za sprawą ponad 6000 koni mechanicznych w jednym miejscu!

Wśród samochodowych gwiazd będzie można zobaczyć m.in. Ferrari 458 Italia, Porsche 911, Mercedes AMG CLS, Mitsubishi Lancer EVO IX, Subaru Impreza STi, Hummer H2 oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo, dla klientów przewidziane są liczne, zapierające dech w piersiach atrakcje terenowe, a po dniu pełnym wrażeń – Wielka Gala, w trakcie której ogłoszeni zostaną zwycięzcy Wielkiego Finału AP EXPERT 2016. W tym roku Galę poprowadzi związany z motoryzacją dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy – Ireneusz Bieleninik. Wieczór uświetni występ znanego, polskiego zespołu Sumptuastic, a o dobry nastrój zadba sam Jerzy Kryszak!

Aby dodatkowo podkręcić rywalizację i zachęcić klientów do walki o ostatnie punkty, Auto Partner uruchomił szereg akcji, w których zwiększona została przyznawana ilość punktów za zakupy asortymentu określonych producentów – partnerów promocji AP EXPERT. Za nami kilka dni, w trakcie których premiowane były zakupy marek ZF (SACHS + LEMFÖRDER). Obecnie klienci mają szansę na zdobycie dodatkowych punktów za zakup całego asortymentu Bosch. Co wydarzy się w najbliższych dniach? Czy pojawi się jeszcze jakaś akcja promocyjna i szansa na dodatkowe punkty, które mogą przesądzić o awansie do Wielkiego Finału? Aby się przekonać, należy na bieżąco śledzić stronę www.auto-partner.pl oraz odwiedzać dedykowaną platformę www.apexpert.pl. Warto, bo do zakończenia eliminacji został tylko i aż tydzień!

Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Dowiedz się więcej

Ostatni test wiedzy on-line w ramach AP Expert
Ostatni test wiedzy on-line w ramach AP Expert

Ostatni test wiedzy dla uczestników zarejestrowanych w promocji AP EXPERT 2016 dostępny będzie w dniach od 1 do 7 sierpnia. Przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie konkursowej. Dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi będzie można już po raz ostatni zyskać 15 dodatkowych punktów, które mogą mieć znaczący wpływ na awans […]

Prestiżowe promocje w Auto Partner S.A. – AP EXPERT oraz VIP TO TRIP.
Prestiżowe promocje w Auto Partner S.A. – AP EXPERT oraz VIP TO TRIP.

Klienci współpracujący z dystrybutorem Auto Partner SA doskonale wiedzą, że mogą brać udział w licznych, atrakcyjnych promocjach, w których za zakup określonego asortymentu otrzymują ciekawe nagrody – począwszy od wyposażenia warsztatowego, poprzez robocze ubrania, bony pieniężne, sprzęty elektroniczne, a na niebanalnych gadżetach kończąc. Jednak dwie z cyklicznych promocji zasługują na szczególną uwagę gdyż, po pierwsze, […]

Grupa Auto Partner – dynamiczne wzrosty w pierwszej połowie roku
Grupa Auto Partner – dynamiczne wzrosty w pierwszej połowie roku

Spółka Auto Partner S.A. w pierwszej połowie roku odnotowała dwucyfrowe wzrosty: • Ponad 37 proc. wzrost sprzedaży • 134 proc. wzrost zysku netto • Ponad 98 proc. wzrost zysku operacyjnego  W pierwszej połowie 2016 r. przychody Grupy wyniosły 332 522 tys. zł, wobec 242 583 tys. zł w tym samym okresie w roku poprzednim i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!